Jump to content
IGNORED

whistleblowers: wikileaks, snowden i...


DarkAttraktor

Recommended Posts

ako necemo da bas bas lici, onda bi, po mom misljenju i da ja kastujem, apsolutno presudno bilo da glumac ima miran i ravan pogled fanatika i veoma tvrdoglavu pojavu.moj favorit bi biotim%20robbins.jpg

Edited by vasudeva418
Link to comment

tim robbins? ne vidi se slika inace, bar je ja ne vidim. ja bih nekog ko lici na bouvija iz mladjih dana.edit sad se vidiinace, da se malo osisa, ne znam uopste odakle crpim tu impresiju da su slicni ..david+bowie+-+1.jpg

Edited by gagorder
Link to comment
Cini mi se da je ovaj forum suvise optimistican.Sinoc na BBC Question Time (50-ak gradjana i politicari), gradjani su bili podeljeni, a protivnici curenja su uglavnom popusili propagandu o "security" i "kako bi bilo da vam objave zdravstveni karton".Livingston (bivsi Labour gradonacelnik Londona, Cavezov prijatelj) je jedini bio na visini zadatka - naprotiv, da smo znali za ove stvari mozda rata u Iranu ne bi ni bilo. I joj je dodao, ovde je rec samo o toma da mocni i bogati hoce da zastite svoje uhodane seme, a ne o sigurnosti gradjana.
Link to comment

Tim Robbins može da igra Iračanina kojeg Amerikanci muče (ovo sve mora da bude zapravo kako bi film dobio na realističnosti) i na kraju zverski ubijaju. Uz Robbinsa bi Iračane (koji na kraju budu zapravo ubijeni, dakle) trebalo da igraju i Mat Damon, Ben Affleck i mnogi drugi.

Link to comment

Al da se zavrsava pokusajem simultanih detonacija atomskih bombi po pekingu, vasingtonu i moskvi od strane majkla korleonea i bratije. U poslednjem trenutku ipak preziveli ben aflek se pojavljuje stavljajuci utoku na slepoocnicu turkmenskog precednika govoreci kako je on sve vreme bio 10ostruki agent amera, hezbolaha, hamasa, fataha, iranaca a u stvari rodoljub koji oslobadja svoj narod. Zavrsna scena je vasar u znak veselja oslobodjenih naroda centralne azije :wub:

Link to comment
Cini mi se da je ovaj forum suvise optimistican.
Sad vidim na twitteru da od 10 stvari na vrhu liste "trendovanja" nijedna nema veze sa Cablegateom, Wikileaksom, ili Assangeom.
Link to comment
×
×
  • Create New...