Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

Pricaju dva pandura na benzijskoj pumpi i jedan kaze:- Vidis onaj beli Golf tamo?- Vidim.- E ja cu da uzmem isti takav...samo Jugo...zuti...

Link to comment

"Bridge over Ada"-What is the name of this huge bridge?-Is is called "Bridge over Ada".-I thought Belgrade is situated on rivers Danube and Sava? Isn't this Sava?-Yes, but it crosses over an island called Ada, short of Ada Ciganlija.-Ah, an island named some woman called Ada?-No, Ada is Turkish for "island"-So the name is translated as "Bridge over the island"-More jedi bre govna

Link to comment

Dolazi prodavac usisivača kod babe na vrata, - Evo imamo nove…. - Nemam ja para sinko! - Ma samo mala demonstracija. Uđe on i iz kese istrese gomilu balege babi na tepih. - Ako usisivač ovo ne pokupi do zadnje mrve, ja ću to da pojedem! - E Bogami sinko hoćeš, meni juče isključili struju!

Link to comment

1971. godine u četvrtfinalnim mečevima kandidata sastali su se Bobi Fišer i klavirista, šahovski entuzijasta (po rečima Mihaila Botvinika, imao je znanje o završnicama na nivou srednjiškolke).I, Fišer zvekne Tajmanova sa 6-0.SSSR se naljuti. Uzmu mu državnu platu i zabrane da putuje u inostranstvo.Čak je pokrenuta zvanična istraga jer su mu navodno, pri povratku u domovinu, na carinskom pretresu pronašli čuvenu Soženjicinovu knjigu u stvarima. Zabranjenu knjigu, onu. Solženjicin je tri godine kasnije proćeran iz iz SSSR-a, a godinu dana pre dobio je Nobelovu.I, u čemu je vic?Pa, "Rusi" su bili toliko besni zbog šahovskog debakla, da su kasnije pretresli i Solženjicina, i kod njega našli - Tajamnovljevu knjigu o sicilijanki.I sada je pisac još gore nadrljao.

Link to comment
1971. godine u četvrtfinalnim mečevima kandidata sastali su se Bobi Fišer i klavirista, šahovski entuzijasta (po rečima Mihaila Botvinika, imao je znanje o završnicama na nivou srednjiškolke).I, Fišer zvekne Tajmanova sa 6-0.SSSR se naljuti. Uzmu mu državnu platu i zabrane da putuje u inostranstvo.Čak je pokrenuta zvanična istraga jer su mu navodno, pri povratku u domovinu, na carinskom pretresu pronašli čuvenu Soženjicinovu knjigu u stvarima. Zabranjenu knjigu, onu. Solženjicin je tri godine kasnije proćeran iz iz SSSR-a, a godinu dana pre dobio je Nobelovu.I, u čemu je vic?Pa, "Rusi" su bili toliko besni zbog šahovskog debakla, da su kasnije pretresli i Solženjicina, i kod njega našli - Tajamnovljevu knjigu o sicilijanki.I sada je pisac još gore nadrljao.
Idi bre u kurac! :lol:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...