Jump to content

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

Ulaze mladic u zlataru da kupi verenicki prsten. Gleda po vitrini pa pita prodavca:Posto je ovaj zlatni sa kamenom u sredini?Prodavac: Hiljadu evra.Mladic: Sto mu gromova! A posto je ovaj pored njega?Prodavac: Dvesta gromova.
ali 1 grohotna reakcija od cirka šesipol minuta...mnogoooooodobar....
Link to comment

jean slovenacki:

Jaz sem sanjal Ljubljano v ruševinah.'" izreče Hrvat. '"Jaz pa Zagreb, popolnoma moderen in urejen z ogromnimi zgradbami. Zgoraj pa je visela ena lepa velika zastava.'" reče Slovenec. '"Katera pa?'" vpraša Hrvat. Slovenec odgovori: '"Ne vem... Ne znam brati cirilice

Link to comment

Dodje unuk kod babe na selo. - Kako idu studije, sunce babino?- Idu...Malo sam ja to prolongirao. - Prolongiiiiiiiiiiiraooooooooooooo! Jaooooo, sreca babina, gde mi je budjelar da casti baka!

Link to comment

Dosla Fata u opstinu da popuni neki formular... stala i gleda, neodlucna.Sluzbenik: Gospodjo, da vam pomognem?Fata: Ma, ne znam sta ovdje da napisem za bracni status...Sluzbenik: Neudata, udata, razvedena, udovica?Fata: Nista od svega toga.Sluzbenik: Pa, sta ste?Fata: Vracena...

Link to comment

Lezi Fata u komi na bolnickoj postelji, a medicinska sestra je pere spuzvom. Kako ju je trljala, predje i preko drazice, kad na monitoru, malo zivne crta i bip se ubrza. Kaze ona doktoru sta je bilo, a on odmah zatrazi da se Mujo hitno pojavi u bolnici.Dodje Mujo, isprica mu doktor sta je bilo, pa nastavi:- Mujo, mislim da bi malo oralnog seksa napravilo dobru stvar, mozda se Fata probudi iz kome...Mujo zbunjen, sta ce pristane, ode iza zavjese, kad nakon 5 minuta, zacuje se ravnomjerno pistanje iz aparata. Doktor uleti, pogleda na monitor i vidi ravnu crtu, sta bi, Fata otegnula papke. Pogleda doktor prema krevetu, kad Mujo navlaci hlace i kaze: - Doktore, mislim da se ugusila.

Link to comment

Krenuli statističar i dva matematičara u lov na zečeve. Ugledali oni zeca pa matematičeri ispale po jedan hitac. Prvi je promašio za jedan metar levo od zeca a drugi je promašio za jedan metar desno od zeca. Statističar je skočio od sreće i povikao: – Pogodili smo ga !

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...