Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

Priđe stranac Muji i Hasi i pita ih nešto na deset stranih jezika. Oni nisu znali nijedan, pa dok on produži dalje očajan po vrelom bosanskom danu, kaže Haso Muji:

- Viš', Mujo, treba uč't jezike!

- A, koji su k'rac njemu pomogli - odgovori Mujo ("Lakonski" po jednom izvoru, "lapidarno" po drugom)...

  • +1 2
Link to comment

To ti je za patreon. Mada, glupo je da me salećeš zbog bukvalno jednog jedinog vica koji zapravo nisam sam izmislio za ovaj topik... Barem, koliko se sećam, ovo je prvi put da sam ovde postovao tuđi vic...

  • Haha 1
Link to comment
20 hours ago, Ajant23 said:

To ti je za patreon. Mada, glupo je da me salećeš zbog bukvalno jednog jedinog vica koji zapravo nisam sam izmislio za ovaj topik... Barem, koliko se sećam, ovo je prvi put da sam ovde postovao tuđi vic...

taj vic je u originalu sa dva Mađara i strancem

Link to comment
  • 4 weeks later...
9 minutes ago, Milošica said:

Neću da mi se sin zove Vlada.

 

Razgovaraju dva Zemunca, period letnjih vrućina:

- Tebra, ajmo na zenba.

- Mojne na zenba, brte. Tamo vlada herpes.

- Ko je bre taj Vlada Herpes, da mu ja pokažem!

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Seti se otac da ćerki nailazi rodjendan, pa se odluči da za tu priliku kupi Barbiku.

 

 

Udje u radnju, kad ono, medjutim - nema jedna vrsta, nego raznih modela; za jahanje, za svečanu večeru, za kupanje... - i svi otprilike koštaju oko 50e, a samo je jedan znatno skuplji, i zove se "Razvedena Barbika".

 

Njemu to privuče pažnju, pa u jednom trenutku zapita prodavačicu zašto je baš ovaj model toliko skuplji.

 

A prodavačica će na to: "Zato što uz njega ide i Kenov pas, Kenov auto, Kenov nameštaj, Kenova kuća i Kenova jahta".

 

 

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...