Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

4 minutes ago, Moća said:

Kako se u Americi kaze unuk?
Sinsinati

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

 

Svedjani ovako i govore. Unuce se kaze barnbarn, sto znaci detetovo dete (doslovno zapravo detedete). A koriste se i precizniji izrazi, recimo sonson je sin od sina, a sondotter je cerka od sina.

Link to comment
24 minutes ago, Kampokei said:

 

Svedjani ovako i govore. Unuce se kaze barnbarn, sto znaci detetovo dete (doslovno zapravo detedete). A koriste se i precizniji izrazi, recimo sonson je sin od sina, a sondotter je cerka od sina.

I za dede i babe. Farfar, morfar... 

Link to comment

Otvorio se najnoviji cyber restoran,...sve digitalno i nadrkano,...robot konobariše 

Ulazi čova, a robot pita - "koliki vam je IQ?"  Kaže čova -  "150". Robot odmah odleti i donese viski sa sodom, započne razgovor o kvantnoj fizici, molekularnoj hemiji....Čova se smori.

Sutradan ulazi čova, robot odmah - "koliki vam je IQ?"  Kaže čova -  "90". Robot odmah odleti i donese pivo, započne razgovor o cicama, fudbalu,...Čova se smori.

Treći dan ulazi čova, robot odmah - "koliki vam je IQ?"  Kaže čova -  "28", pusti me u kurac!  Robot odmah odleti i donese rakiju i sendvič, pa upita "hoćemo za Vučića, a?"

 

  • +1 1
Link to comment

vic je o'ličan... a moj napaćeni mozak jutros baš nešto nije u formi... shvatio sam ga (i primjereno se nasmijao), ali ne prije nego što sam izguglao "Mira Golub" da probam da ukapiram što to ja tu propuštam... :isuse:

Link to comment
1 hour ago, Pantelija jr said:

vic je o'ličan... a moj napaćeni mozak jutros baš nešto nije u formi... shvatio sam ga (i primjereno se nasmijao), ali ne prije nego što sam izguglao "Mira Golub" da probam da ukapiram što to ja tu propuštam... :isuse:

:lolol:

  • Haha 1
Link to comment

Prastajte ako je bilo...

 

Ulazi covek u kafanu i vidi na meniju zeciju kobasicu. Zove konobara.

 

Gost: Da li imate zeciju kobasicu?
Konobar: Imamo.
Gost: Jel ide jos neko meso u kobasicu osim zecetine?
Konobar: Ide konjsko meso.
Gost: Koliko ide jednog, a koliko drugog mesa?
Konobar: Jedan prema jedan.
Gost: Na kilogram zecetine ide kilogram konjskog?
Konobar: Ne, na jednog zeca ide jedan konj.
Gost: Pa tu se zec i ne oseti?
Konobar: Pa zato ga i ne stavljamo...

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...