Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

Kasno mi bilo da editujem, pa evo prečišćene i gramatički ispravne verzije :

 

 

Dosadilo Slešu iz Guns'n'roses da svira gitaru i reši da nađe drugi posao. Ide on tako po svetu i gleda šta bi mogo da radi i na kraju se zaposli u mrtvačnicu u Vlasotince. I tako on čisti malo po onoj mrtvačnici, i krene sa čačka metlom jedno telo. Naiđe upravnik i kaže mu: "Ne se igraj sleš"

Link to comment
19 minutes ago, Tihajeza said:

Kasno mi bilo da editujem, pa evo prečišćene i gramatički ispravne verzije :

 

 

Dosadilo Slešu iz Guns'n'roses da svira gitaru i reši da nađe drugi posao. Ide on tako po svetu i gleda šta bi mogo da radi i na kraju se zaposli u mrtvačnicu u Vlasotince. I tako on čisti malo po onoj mrtvačnici, i krene sa čačka metlom jedno telo. Naiđe upravnik i kaže mu: "Ne se igraj sleš"

 

e, tako. prosledio sam drugaru vic i on kaze: "kude ga spomenu njega, prijede mi se torta slešnici".

Link to comment
32 minutes ago, Tihajeza said:

Dosadilo Slešu iz Guns'n'roses da svira gitaru i reši da nađe drugi posao. Ide on tako po svetu i gleda šta bi mogo da radi i na kraju se zaposli u mrtvačnicu u Vlasotince. I tako on čisti malo po onoj mrtvačnici, i krene sa čačka metlom jedno telo. Naiđe upravnik i kaže mu: "Ne se igraj sleš"

 

Čuje Obama od Sleša kako je lepo u Vlasotince i odluči da se penzioniše tamo. Kupi veliku kuću na tri sprata, prebaci celu familiju. Krene u šetnju sa svoje dve unuke, lepo Vlasotince, lep sunčan dan, on se oseti široko i radosno klikne - saće deka Obama da kupi sladoled! Čuje ga slučajan prolaznik i ispravi - e seljaku jedan, ne kaže se "obama" već "na obe".

 

 @Кристофер Лумумбо, javljaj ako treba nešto da se popravi :) 

Link to comment
12 hours ago, peralozac said:

 

Čuje Obama od Sleša kako je lepo u Vlasotince i odluči da se penzioniše tamo. Kupi veliku kuću na tri sprata, prebaci celu familiju. Krene u šetnju sa svoje dve unuke, lepo Vlasotince, lep sunčan dan, on se oseti široko i radosno klikne - saće deka Obama da kupi sladoled! Čuje ga slučajan prolaznik i ispravi - e seljaku jedan, ne kaže se "obama" već "na obe".

:lolol:

i ja sam videla nastavak ovog vica, tako što je sleš posle upoznao đošu, ponudio mu drogu i na kraju đoša umro od droge. ali to nije bilo smešno.

Link to comment
On 19.2.2019. at 21:01, Tpojka said:

sočnog

 

Sinoć čujem da je nekad, tamo gdje je sad odjel za neuropsihijatriju u okviru KC-a (zgrada odvojena od ostatka kompleksa), bilo trudno, ludno i grudno
Ginekologija, neuropsihijatrija i pulmologija je l'?
:happy:

Link to comment

Otišao Mujo u New York i uselio se u stan pun miševa.

Isti taj dan zove on vlasnika stana. 

Hello! 

Hello, what's the problem? 

You know Tom and Jerry?

 
Yes...? 


...E pa Jerry.

Edited by Musky
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...