Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

ја колико се сјећам овдје је настао легендарни "ја сам само вага, бундо" :Hail:

Taj je Kvizmasterov (ako me sećanje dobro služi)... a imao je i Empejac onaj kad životinje orgijaju u šumi.
Link to comment

Kako bese ide taj? :D

Nevešto ću ga prepričati (po sećanju), neka mi autor ne zameri:

Počinje smak sveta, kreću neki zemljotresi, erupcije i opšte ludilo.

Životinje se skupile na sred šume i na brzinu pade dogovor da urade grupnjak za kraj.

Izmešale se tu razne kombinacije i u jednom momentu slon krene da guzi žirafu (mislim da je bila žirafa u pitanju).

Ona se okrene i upita ga: Je li slone, kako si uspeo da u ovoj frci stigneš da navučeš kurton?

A slon odgovori: Nije to kurton, to mi piton puši!

Link to comment

Možda sam i pričao već:

Šeta se pedofil šumom i primeti kako se nešto dimi nedaleko, potrči on da vidi šta je i zatekne kuću u plamenu, uleti on hrabro u nju i ima šta da vidi - majka, otac i kćer vise obešeni a mali sinak sklupčan u plaču ispod njih. A on lakim pokretom otkopčava šlic i izusti - eh dete dete danas stvarno nije tvoj dan.

Link to comment

Legli deda i baba,i dedi se digao pa poceo da je smara za seks. A baba ce u nameri da ga otkaci-"Ne mogu,nemas zastitu",

 

"Sta ce tebi tako matoroj zastita"-rece on, a ona ce-"Pa da ne dobijem salmonelu od starih jaja"

 

 

Ima i onaj kad je obrnuta situacija,tj. kad je bakuta raspolozenija pa navaljuje-"Ajde starce,sta jos treba,i noge sam digla",a on ce-"Ih,digo' bi ih i ja,ali nema ko da nas kara"   :isuse:

Link to comment

ја колико се сјећам овдје је настао легендарни "ја сам само вага, бундо" :Hail:

 

Nisam od tog doba uspeo da smislim išta približno smešno... A ne stižu mi nikakve tantijeme na vic, samo ga puštaju preko interneta :)

Edited by Quizmaster
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...