Jump to content
IGNORED

Nashi StreLci


LeBron

Recommended Posts

Saša Jedan Je Ilić Kapiten strelac u porazu Salcburga.Evo nas. Javljamo. I jedva čekamo da se Sale vrati pred kvalifikacije za Lš.

Edited by saveznik
Link to comment
  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    337

  • Feindouno

    313

  • John Coltrane

    175

  • MocaVukotic

    121

Marko Devic za Metalist Kharkovedit: dva komada..
Jebem ti sunce sad sam posetio sajt Metalist Harkiv http://www.metallist.kharkov.ua/news/i video oba Deviceva gola ne zna se koji je lepsi od kog, prvi centarsut sa desne strane, prijem na grudi i u padu sut u raslje gola, znaci vrh goldrugi susta suprotost ali isto vrhunski lopta u prostor ispred odbrambeni igrac kome lomi kicmu krecuci udesno pa vraca na levo i prolaz pored njega koji lezi, lopta dolazi na levu i lagano plasira pored golmana u kontra ugao i to sve u pokretu bez mucenja karakteristicnog za nase igracesad vidim i njegovu statistiku u ovom prvenstvu u 22 kola, 13 golova i 5 asistencija, ja sam iznenadjen da imamo ovakvog igraca a da se on nigde ne spominje, jebiga valjda nema ''pravog'' menagera inace bi bio oslonac i stub reprezentacijesad nadjoh jos jedan pobednicki gol nad Dinamom iz Kijeva u Kijevu, isto vrhunskihttp://www.dailymotion.com/video/x3dtjx_20...-01-metal_sport Edited by sekretar
Link to comment
Čuo sam da će istisnuti ševu...
poenta je u tome da u tom Metalistu igra i Trisovic koji je nastupao i za reprezentaciju (dobro bio je u OFK-i pa zbog toga), i koji je ovde dobro poznat a za ovog decka niko nista ne pise u nasim novinama, ocigledno da nema ''pravog'' menagera i ne zeli da daje 50-100 evra novinarima
Link to comment
poenta je u tome da u tom Metalistu igra i Trisovic koji je nastupao i za reprezentaciju (dobro bio je u OFK-i pa zbog toga), i koji je ovde dobro poznat a za ovog decka niko nista ne pise u nasim novinama, ocigledno da nema ''pravog'' menagera i ne zeli da daje 50-100 evra novinarima
Ili opet: možda ima još boljeg menadžera, koji zna gde da plasira informacije i/ili "informacije"...
Link to comment
Ili opet: možda ima još boljeg menadžera, koji zna gde da plasira informacije i/ili "informacije"...
upravo sam zato i stavio znake navoda ispred reci menager <_< kad bude otisao u zapadnu evropu negde, onda ce se odjednom svi cuditi gde je i odakle izniknuoa toliko igraca je igralo i igra za reprezentaciju koji su nastupali u Ukrajini, a sada kada je ocigledno da je on trenutno nas igrac koji je u najboljoj formi od svih nema nijedne reci nigde , naravno osim na ovom forumu :rolleyes: uvek korak ispred svih hehe
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...