Jump to content

Nashi StreLci


LeBron

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    337

  • Feindouno

    313

  • John Coltrane

    175

  • MocaVukotic

    121

Marko Perovic za izjednacenje NE Revolucije protiv Filadelfije; gol iz slobodnog udarsa sa oko 35 m udaljenosti. U poslednjih 5 utakmica, 5 golova. Ovog je Zvezda trebalo da dovede. Bio je slobodan igrac.

Link to comment

Pa dovoljno je i tipa 2cm izbočine što nema šanse da se vidi na snimku iz ovih uglova.Što naravno ne mora da znači da sam u pravu, ali mi nekako logičnije deluje, nego da je lopta uhvatila toliki spin.

Link to comment
Lukic i Adzic naravno :lol::Hail::isuse:

pripisimo sve njima, to je IN

mislim da si nesto pobrkao, sada je in podrzavatai lukica, adzica i gasprom. jel zna neko zasto je otisao djuricic iz zvezde?
Link to comment
mislim da si nesto pobrkao, sada je in podrzavatai lukica, adzica i gasprom. jel zna neko zasto je otisao djuricic iz zvezde?
Verovatno zato sto ima talenta i ambicije.
Link to comment

koliko znam (moguce da nije tacno) njega je ivic doveo u olimpijakos jer je uvideo o kakvom se talentu radi.u to vreme (kao i sada) niko nije obracao paznju na omladinsku skolu pa me i ne bi cudilo da on i nije primecen kao veliki talenat.razlog odlaska je valjda bio i sto mu nije ponudjen ugovor kakav je zahtevao njegov otac jer je valjda bio suvise mlad.ovo pricam iz glave na osnovu secanja, moguce da sam sve pomesao.secam se i da je bila prica da ce se vratiti u zvezdu kada je ivic bio kod nas, ali svi znamo kako je ta garnitura oterana da bi dosli ovi koji ce preporoditi zvezdu.uglavnom, ogroman talenat i igrac za koga mislim da ce srpskom fudbalu doneti neki vredniji rezultat u buducnosti.kad smo kod te teme, ko je sve od sadasnjih omladinskih i mladih reprezentativaca napustio zvezdu pre prvog ugovora?znam za djuricica, milanovica i cosica ali mi se cini da se tu provlacilo jos neko ime?ok, najsveziji je savic ali on je igrao celu sezonu kao prvotimac.da, i jagos vukovic je preko rada pobegao u inostranstvo.moguce da ih ima jos...i da, na tu temu jos nesto.bas sam ovih dana gledao neke snimke pionira, ekipa u kojoj igra filip jankovic.iako se u sustini nista konkretno ne moze proceniti u vezi buducnosti tih igraca, lepo je videti da ti momci stvarno znaju da pikaju™ fudbal.specijalno, ovaj gore pomenuti klinac.jos uvek to ne mora da znaci da ce uspeti u seniorskoj konkurenciji, ali bila bi ogormna steta za zvezdu kada on(cini i se da nije jedini veliki talenat iz tog tima) ne bi odigrao makar jednu sezonu sa prvim timom.da je pameti, njemu bi bio ponudjen ugovor sa kojim mu se garantuje kljucna uloga u timu i kapitenska traka sa 18. godina, ali to se ne desava nigde, a sigurno ne kod nas.edit: tek sada sam video da je ovo na topicu "nashi strelci".moze sve da se prebaci na topic o fkcz.

Edited by Psihodelija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...