Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

inache,KKN u pivnici Crni Bik u Novom Sadu vecheras...oko,hm,10p.m..ako je to ikako moguce preciziratipa ako je nekome usput..bice to jedna lepa,mala,prijateljska svirka

Edited by ivy
Link to comment

Covenant u DOB-u 20-og aprila, pojačan za Daniel Myera (Haujobb). Kapiram da interesuje samo killianu i mene, ali ko vas hebe kad ne znate šta valja :)

Link to comment

@kovik:)htedoh da okacim, al sam bila u fazonu da verovatno ovde nikog ni ne interesuje.mozda dodje mp40, haha.samo se nadam da nece biti raspad i da se nece napiti pre koncerta. :|karta je 1500 dindzona, btw.

Link to comment
posterdksg.gifBram Stadhouders јe predstavnik mladje generacije holandskih stvaralaca na polju improvizovane muzike. Koristi gitaru i laptop za stvaranje magicnog muzickog sveta.Posle zavrsenih studija elektronske muzike, preselio se u Berlin. Nastupao je po Evropi i SAD-u, svirajuci sa muzicarima kao sto su Eric Vloeimans, Jim Black, Harmen Fraanje, Jeroen van Vliet, Eric van der Westen, Haytham Safia, Wouter Jaspers, Laïs, Noel Redding, Nelson Veras, Hein van de Geyn, Matthieu Chazarenc, Staplerfahrer, Grzech Piotrowski, Spinvis i drugi. Njegova muzika se krece izmedju free jazz-a, ambijentalne i klasicne muzike.Bram Stadhouders offical siteOzvucavajuci objekte kao sto su mobilni telefoni, media plejeri, komunikatori, kompjuterska oprema i drugi, WoO proizvodi zvukove koji su inace nedostupni ljudskom uhu. Koristeci se gitarom kao medijumom, igra frekvencija i oscilacija pretvara se u prave organske simfonije. Njihova kompleksnost ogleda se u slojevitosti melodija koje se medjusobno preplicu, stvarajuci hipnoticne harmonije koje slusaoca vode na zanimljivo putovanje.Veci broj nastupa u nasoj zemlji i inostranstvu ( Hag, Amsterdam, Berlin, Kopenhagen, Prag, Ljubljana, Zagreb... ), saradnja sa brojnim domacim i stranim muzicarima ( Stephan Schneider, Martin Brandlmayr, Mole Harness, Simon Spurrier, Ivan Ckonjevic, Cut Self Not, Jamal Al Kiswani ), kao i ucesce na prvom izdanju Dutch Improv Akademije prosle godine u Roterdamu, ovom muzicaru omogucavaju iskustva koja implementira u svoju muziku.WoO official siteKoncert pocinje u 20 casova a ulaz je besplatan.http://www.dksg.rs/dnevne/20.html ~ Dom Kulture Studentski Grad
Link to comment
mozda dodje mp40, haha.samo se nadam da nece biti raspad i da se nece napiti pre koncerta. :|
Oh,pa kad sam se ja to napio i bio raspad, pre koncerta???Ako je dvacetog, dolazim. Ja mislio da je 10og, tad mi sviramo u NS...Anyway...HELLA PROMOTIONS, STRICTLY ANTIFASCIST PRESENTS:ru4dqe.jpgI jos neki bendovi... Nem pojma jos koji a ni tacno mesto... Neki Atrijum? Valjda.... Pocinje ranije...
Link to comment
Oh,pa kad sam se ja to napio i bio raspad, pre koncerta???Ako je dvacetog, dolazim. Ja mislio da je 10og, tad mi sviramo u NS...
Nije 20. vec je 10.A nisam mislila na tebe za napijanje, vec za clanove benda.:)
Link to comment

Grant Hart Tour Dates:4/28- ZAGREB, Croatia4/29- BELGRADE, SerbiaMAY 20105/2- BUCHAREST, Romania5/4- SKOPJE, Macedonia5/6- DUBROVNIK, Croatia5/7- SARAJEVO, Bosnia(kapiram, neki ce na vise koncerata pa da stavim ceo region)

Link to comment
Nije 20. vec je 10.
Dabre, ipak je 10og. Mea culpa. Taman da se produži na Deda Svena. Kapiram da ću biti dovoljno... happy da me ni ovakav Sven neće smoriti.
Link to comment
Neki Atrijum? Valjda....
Да сте хтели не би уболи горе место. original_atrium_caffe.jpeg?1258074006Плаката нигде, има само један билборд од ког до вечерас неће остати пиксел на пикселу. cool.gif
Link to comment

Sziget objavio pocetnu listuBad ReligionBilly TalentChildren Of BodomDanko JonesEnter ShikariFaithlessGentlemanGorillaz Sound SystemGwarIll NiñoInfected MushroomIron MaidenK.I.Z.KasabianLyapis TrubetskoyMonster MagnetMusePapa RoachParadise LostSka-PSkindredSubsonicaThe 69 EyesThe CribsThe HivesThe SpecialsThe Toy Dolls nisam ni znao da speshlsi i dalje sviraju

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...