Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

VNV Nation, Rotersand, Solarfake07.9.2009. [ponedeljak] u 21hDom Omladine.cena karte: 1500 dinara.
VNV :DGde su bili pre ~10 godina...Svejedno, odem da se podsetim hitova iz mladosti :)
Link to comment

U, oduševih se malopre kad sam videla da ću moći da overim Antipop Consortium.Koga zanima, evo ceo plan:12. Sep. Monticello, New York 29. Sep. New York City, New York 01. Okt. Cleveland, Ohio 02. Okt. Chicago, Illinois 03. Okt. Pontiac, Michigan 04. Okt. Toronto, Ontario 06. Okt. Philadelphia, Pennsylvania 07. Okt. Baltimore, Maryland 08. Okt. Boston, Massachusetts 10. Okt. Washington DC 11. Okt. Charlottesville, Virginia 12. Okt. Chapel Hill, North Carolina 13. Okt. Richmond, Virginia 05. Nov. London 06. Nov. Leeds 09. Nov. Paris 10. Nov. Lyon 11. Nov. Colmar 12. Nov. Zurich 13. Nov. Geneva 14. Nov. Montpellier24. Nov. Oslo 25. Nov. Stockholm 26. Nov. Malmo27. Nov. St Petersburg 29. Nov. Berlin01. Dez. Aarhus 02. Dez. Hamburg 03. Dez. Groningen 04. Dez. Haarlem 05. Dez. Kortrijk

Link to comment
Šta se dobija uz kartu za Cock Sparrer koja košta 30 evra?
Prilika da ti ugodjaj upropastavaju balkanski nacisti pijano zagrljeni. Prilika da priznas da nisi otisao na bend koji slusas vise od pola zivota i znas svaki stih, jer si pristao da ti takvi kroje kapu (sto bi se i meni desilo da nisam bio daaaaleko u tom momentu).
Link to comment
Deder pojasni kako i gde da se glasa, meni tamo daje dal sam za folk ili rok.
bijase jutros, drug mi poslao link, nema vise nit mogu da nadjem gde su stare anketeja kad sam glasao bili su u vodjstvu u odnosu na Jonas Brothers mada tesno bilo 44% vs 41%nemam pojma ko su ovi drugi, rekose mi neki gay boy band, ako su klinke glasale nista od FNM kad smo vec ovde izgleda da i Underworld dolazi 10.11
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...