Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

popboks Vesti | 11:09 | 20.08.2009.ZZ Top u BeograduLegendarne teksaške bradonje ZZ Top nastupiće 18. oktobra u Beogradskoj areni.Trio će posetiti Beograd u sklopu turneje ZZ Top double down live na koju će krenuti na jesen, saopštili su organizatori.ZZ Top su prošle godine potpisali ugovor sa izdavačem American Recordings Ricka Rubina, koji će producirati njihov novi album.Rubin je ZZ Top upoznao sa članovima garažnog dua The Black Keys, sa idejom da dva benda snimaju zajedno.Vođa ZZ Topa Gibbons je novi materijal - 15 pesama koje je napisao za 15 dana - opisao kao "sve od gospel balada do modernih verzija Rollin' and Thumblin'".Beogradski koncert će biti održan u koprodukciji Avalon Produkcije i Beogradske arene.U narednih neokliko dana biće poznati detalji u vezi sa cenama ulaznica.
Link to comment

Zrenjaninski antifašistički festivalDrugi Zrenjaninski antifašistički festival će se održati 11. 12. i 13. Septembra 2009. u Kulturnom centru Zrenjanina.Program ZAF-a:Petak 11.09.12-16h Okupljanje, druženje, gurkanje, komešanje, seckanje, pripremanje i kuvanje hrane. Akcija Hrana, ne oružje! i vegan ručak.16h Diskusija: Radikalni antiautoritarni antifašizam, sa predstavljanjem kolektiva Antifašistička akcija Češke, Antifa BGD i Burevestnik.17:45h Projekcija filma: Belleville. Autori su Rena Radle i Vladan Jeremić.Ovo je kratak (21min) dokumentarni film o protestu protiv rušenja romskog naselja u Bloku 67 na Novom Beogradu u Aprilu 2009.18:30h Diskusija: Rasizam i predrasude prema Romima/kinjama u Srbiji i Zrenjaninu.21h (tačno) Koncert: (upad 100 din)Bernays Propaganda, new wave/post-punk, SkopljeMuha Blackstazy, hip-hop, Novi SadLjubiša Samardžić, turbo-folk, ZagrebBajoneti, punk-rock, Novi SadSubota 12.09.2009.12-16h Okupljanje, druženje, gurkanje, komešanje, seckanje, pripremanje i kuvanje hrane. Akcija Hrana, ne oružje! i vegan ručak.16h Diskusija: Seksizam, mizoginija i mačizam uz predstavljanje feminističke organizacije Žene na delu.17:45h Diskusija: "Nihilizam": politika, etika, istorija i filozofija nihilističkog pokreta u Rusiji druge polovine XIX veka19h Diskusija: Iskustvo Grčke - anarhistički pokret između pobune i zajednice.21h (tačno) Koncert: (upad 100 din)Debeli precjednik, hardcore-punk, OsijekPanta Šiklja Nafta, blues-rock, ZrenjaninNo Sin, garage-punk, SolunMithra, nomadic grinde, RimViše od milimetra, post-punk, Temerin h+ Martiness Selecta Sound System, reggae/dub, KikindaNedelja 13.09.2009.14h Konferencija: Radničke borbe 2009.Širom Srbije različite radničke grupe organizuju proteste jer su njihova radna mesta i opstanak njihovih porodica ugroženi katastrofalnim stanjem u privredi do kog je dovela neodgovornost političkih i finansijskih vlastodržaca prema industriji koju su naši/e radnici/e decenijama stvarali/e.Diskusija će se odvijati u dva segmenta:14h U ovom segmentu različiti radnički kolektivi će izložiti svoje konkretne probleme.17h Ovaj period je namenjen diskusiji kako između radnika/ca tako i između radnika/ca i svih onih koji/e su zainteresovani/e za ovu problematiku.Poslednji dan festivala će biti i prilika za druženje, i sabiranje utisaka u opuštenoj atmosferi.http://www.myspace.com/antifazrhttp://zaf.50webs.org

Link to comment
samo cekam da vidim sta luba ima da kaze na ovo ;)
sta da kazem, jadna.da prodam sve sto imam i kupim kartu do ostrelije, da mi indi kupi kartu za koncert da se ne rasproda, da vidim (mozda i pipnem) teksa koji mi peva dzonija kesa.pa to ne da je wet dream, nego odma posle mogu da se zamonasim.
Link to comment
sta da kazem, jadna.da prodam sve sto imam i kupim kartu do ostrelije, da mi indi kupi kartu za koncert da se ne rasproda, da vidim (mozda i pipnem) teksa koji mi peva dzonija kesa.pa to ne da je wet dream, nego odma posle mogu da se zamonasim.
eh, ako ikad BoB krenu na turneju, znaju da ih zednouhi i ja cekamo za zg i bg, pa mozda prodjes sa nekim cash kaverom, a pipanjac ce sredimo ;)
Link to comment
U Beogradu u amfiteatru ispred muzeja 25. maj28.08.2009 u 20:30Rosario Giuliani Quartef feat. Flavio Boltro - tribute to Ornette Coleman (IT)Bojan Zulfikarpašic / Eric Vloeimans / Damir Imamović / Bachar Khalife (Srb/Fr/NL/BiH/Lb)
Velika posećenost a sa tim naravno ide i veliki procenat neprosvećene publike.Nažalost svirali su obrnutim redom...ja nešto dosadnije i gluplje od boldovanih teško da sam čuo u životu. Italijani sasvim korektni, na momente odlični, melem na ranu posle internacionalnog izdrkavanja...
Link to comment
Velika posećenost a sa tim naravno ide i veliki procenat neprosvećene publike.Nažalost svirali su obrnutim redom...ja nešto dosadnije i gluplje od boldovanih teško da sam čuo u životu. Italijani sasvim korektni, na momente odlični, melem na ranu posle internacionalnog izdrkavanja...
sinoc su mi ulepsali vece, cak sam ih i po kisi slusao :wub:
Link to comment
podplatanomflyerfrontmyspaceRGBcopy.jpgO KONCERTUŽelimo dobrodošlicu svima vama, ljubiteljima dobre muzike, koji ćete u sredu 02. septembra odvojiti malo vremena da sa nama uživate u divnoj večeri, pod platanom. Taj prostor je odabran između mnogih drugih kao pozornica na kojoj će svoj program izvesti Aleksandar Dujin sa prijateljima.Svi zainteresovani da čuju lepa akustična sazvučja dobrodošli ste na KONCERT POD PLATANOM. Kako ste mogli pročitati i u najavi ovog koncerta, dok nad vama budu treperile zvezde, i dok nad vama bude sijao Mesec, dok budete zaneseni, i zagledani u lepotu noći – sviraće za vas Aleksandar Dujin i prijatelji.Aleksandar Dujin, naš stari znanac sa različitih manifestacija, koji je nastupao u protekle tri decenije na novosadskoj, vojvođanskim, potom jugoslovenskim, pa i evropskim i svetskim scenama, večeras je ovde sa nama. Dujin, kako većina zna, svira klavir, aranžira muziku, diriguje i komponuje. U sredu ćemo slušati deo njegovog autorskog repertoara koji je pripremio za izvođenje sa svojim prijateljima, muzičarima. Program se sastoji iz dve celine od kojih je prva koncipirana tako da nam prikaže pejzaže Vojvodine, a drugom, modernijom, virtuelno putujemo Evropom. Tako ćemo na koncertu slušati Dujinove autorske kompozicije „Dunav kod Bezdana“, „Tiski cvet“, „Žito na vetru“, „Salaš“ i „Preko polja“ u prvom delu programa, dok ćemo u drugom čuti „Hungarian bossa“, „Parisien“, „Weekend samba“, „Happy moments“ i na kraju kompoziciju „I believe“.Sa njim je mlada ekipa novosadskih – vojvođanskih muzičara koji će se predstaviti svirajući za vas u prelepom ambijentu – POD PLATANOM. Neke od njih znate sa ranijih nastupa benda „Aleksandar Dujin Orkestra“, druge sa nekih drugih podijuma, ali 02. septembra u 21 čas ćemo ih slušati kako zajedno muziciraju samo za vas:NEVENA BUSARAC – violončeloBORUT PAVLIČ – violaJASMINA BUSARAC – II violinaMILANA BJELOBABA – I violinaPONGO ROBERT – bubanjMAĐARIĆ IŠTVAN – bas gitaraALEKSANDAR DUJIN - klavir podplatanomflyerbackmyspaceRGBcopy.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...