Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

daj malo poblize poziciju, ja otisao na eventim sajt i nudi mi neki skroz zadnji blok u parteru po masnjikavoj cijeni. nije mi se to dopalo, pa sam se zato ovde oglasio ;) . sutra odoh u arenu prvo, tamo daju popust za visa karticu :jastipsa:
Neki sektor 203, levo, red K, sta god to znaci (PDV 8% uracunat u cenu :D ).
Link to comment
Neki sektor 203, levo, red K, sta god to znaci (PDV 8% uracunat u cenu :D ).
pa i nije ti to nesto, ja bih bre neki silver ili nedaobog gold, al sam izgleda mnogo odugovlacio:(154_s.jpg
Link to comment
Neki sektor 203, levo, red K, sta god to znaci (PDV 8% uracunat u cenu :D ).
To je dobra pozicija. Ja uzimam lux tribine, ne osecam potrebu da stojim na Cohenu.edit: lupio glupost, naravno da se i u parteru sedi to je praksa svuda u svetu**nikada nisam u zivotu cuo za to dok to nisu izmislili u Areni Edited by vasudeva418
Link to comment
pa i nije ti to nesto, ja bih bre neki silver ili nedaobog gold, al sam izgleda mnogo odugovlacio:(
Uh, pa nije lose. Ocekivao sam da ce me grunuti negde dalje, posto sam i ja tupio qratz taktikom "danas cu - sutra cu". Jos samo da sasijem kanadsku zastavu. :)
Link to comment
nijesam informisan, prosvetli me?
perdona me, 28.08. je u pitanju, Umbria Jazz:U Beogradu u amfiteatru ispred muzeja 25. maj28.08.2009 u 20:30Rosario Giuliani Quartef feat. Flavio Boltro - tribute to Ornette Coleman (IT)Bojan Zulfikarpašic / Eric Vloeimans / Damir Imamović / Bachar Khalife (Srb/Fr/NL/BiH/Lb)
Link to comment

damir me blago (do ne bas blago) nerviruckao na ovom poslednjem koncertu u domu omladine. jal da peva, jal da prica, neka odabere. ako ce da prica, ne da dolazim. a ako ce da peva, da odluci sta ce da peva. ako ce da peva neki crossroads blues sa sevdalinka primesama, odjebacu u laganim skokovima. ne mogu vise taj sevdah fjuzn, netolerantan sam, ocu narodnjake.

Link to comment
mib.jpg
Don`t miss The Man In Black: The Johnny Cash Story, a celebration of the life and times of one of the most incredible singers, songwriters and entertainers ever to grace the stage.The Man In Black is two hours of Cash`s magnificent music including Ring of Fire, I Walk The Line, Folsom Prison Blues and many more, interwoven with the story of his rise to stardom, his fight for survival and his eventual redemption. Tex Perkins will lead The Tennessee Four in this night of memorable music.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...