Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Ovaj Jeln Pivo Live je svake godine sve manji manji. Poceli su sa Kalisem i Uscem pa presli na Tash a sada su u SKC. Dogodine u Akademiji.
Prvi je i bio u SKCu, i bio je daleko najbolji. odlicno sto su skapirali da treba da ga vrate tamo.
Link to comment

zagrebačka jesen:24.09. @ ksetsunset rubdown (kanada)30.09. @ ksetfuture of the left (velika britanija)15.10. @ teatar &tdjohn vanderslice (sad)17.10. @ paukatheist rap (novi sad) + grupa tvog života (osijek)20.10. @ paukmudhoney (sad)22.10. @ ksetrichmond fontaine (sad) + eileen rose (sad)28.10. @ teatar &tdsunn o))) (sad) + eagle twin (sad)09.-16.11. @ teatar &tdN.O. JAZZ FESTIVAL BR.10glacial trio (lee ranaldo, tony buck i stanoviti gajdaš david watson)lydia lunch’s big sexy noisethe sadieselliott sharp’s terraplaneparadox triokazutoki umezu “kiki” bandalien ensemble (novi sekstet kojeg predvodi micha acher – the notwist)six organs of admittanceisis

Link to comment
trebaju mi 2 karte za cohena u prvim redovima, zakasnio sam za kupovinu. ako neko odustane, javljajte se ASAP.
Ja danas kupio u Bilet servisu za prvije™ redove. Koliko sam video, u prodaji su dve kategorije karata - prednje i zadnje sediste i ima ih jos na prednjem sedistu.
Link to comment
Ja danas kupio u Bilet servisu za prvije™ redove. Koliko sam video, u prodaji su dve kategorije karata - prednje i zadnje sediste i ima ih jos na prednjem sedistu.
daj malo poblize poziciju, ja otisao na eventim sajt i nudi mi neki skroz zadnji blok u parteru po masnjikavoj cijeni. nije mi se to dopalo, pa sam se zato ovde oglasio ;) . sutra odoh u arenu prvo, tamo daju popust za visa karticu :jastipsa:
Link to comment

Beograd i Srbija su se totalno razvalili od dobrih koncerata: Stounsi, Igi Pop, Pepersi, Birn, Santana, Eho, Žan Mišel Žare, Simpli Red, Polis, Nik Kejv, Rijana, ACDC, Metalika, evo sad i Madona, Koen, Tom Džons, ...Sad moramo da nadoknadimo sve ono što su nas zeznuli 90-ih. Ako već treba da se pravi lista želja, onda bi trebalo da dođu i:- Bouvi- U2- Doli Parton

Edited by stoka
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...