Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

elitni bendovi, za ne propustiti!!! pontiacsi svirali uglavnom obrade od sonics, who, flamin' groovies. tolko sam ja prepoznala. :D ovi drugi su takodje super, al meni bolje legli the pontiacs.
Kod mene obrnuto :) Na stranu izbor pesama, ali bend (Pontiacs) je previše na onu 1,2,3, 'ajmo sad foru.My Buddy Moose - iznenađenje. Dobar amerikana bend. Edited by Ras
Link to comment
Kod mene obrnuto :) Na stranu izbor pesama, ali bend (Pontiacs) je previše na onu 1,2,3, 'ajmo sad foru.My Buddy Moose - iznenađenje. Dobar amerikana bend.
nema veze, drago mi da si bio. a možda si i u pravu, meni je u tom momentu više prijala 1,2,3 'ajmo sad fora, pa zbog toga. mmmada...ipak pontiacs. znači to je amerikana bend. fala Rase. :)
Link to comment

O' Deer @ KC Rex, 24. jun, srijeda, 21:00 (ulaz slobodan)O'Deer čine Stefan Pejatović, Mane Žuđelović i Dušan Filimonović. Zainteresovani za improvizaciju kao pristup muzici počeli su da sviraju zajedno u maju 2008, sa ciljem da istražuju zvučne prostore fri džeza, savremene improvizacije, eksperimentalne muzike, pritom koristeći širok spektar instrumenata i raznih objekata (tenor saksofon, kineska oboa, metalne cevi, preparirana gitara, prepravljeno kućno zvono, laptop, bubanj, raznorazne udaraljke itd). Shodno tome, otvorenost u sviranju je u jakoj i neraskidivoj vezi sa eklektičnošću muzike koju svira i poima o'deer baziranoj na intuitivnosti, apstraktnoj i međusobnoj komunikaciji. Prvi album grupe je u pripremi.http://www.myspace.com/deerodeer

Edited by drugi zhirant
Link to comment
title.pngflajer.png16:00 OTVARANJE KAPIJA17:00 DESPERATE SLIM & NEWCASTERS (Bg)18:00 GAMBLERS (Sremska Mitrovica)19:00 TEXAS FLOOD (Bg)20:00 JUMPING CATS (Rusija)21:30 BRITISH BLUES QUINTET (Velika Britanija)23:00 PLANET FULL OF BLUES (SAD) 00:30 DiLUNA BLUES BAND (Bg) Edited by vasudeva418
Link to comment

Nije baš koncert ali je će svakako biti dobar provod:Petak 26. od 22h novootvoreni klub BiberčeKlub se nalazi na otvorenom, pored Save, na starobeogradskoj strani, (kod Brankovog mosta, prođete Čorba kafe i do kraja te ulice) prostor super izgleda, atmosfera je opuštena, ulaz za dž.Muzka će biti za đuskanje i dobru atmosferu (prevashodno 80ete, mekši rok 90ih i sl.)Ko ima fejsbuk može i tamo da pogleda najavu sa sve mapom da bi znao da nađe klub i slikama prostora:http://www.facebook.com/event.php?eid=94340452337Ako se pitate "kuda izaći ovog petka" evo prilike da otkrijete sasvim novo i zanimljivo mesto!Muziku pušta moja malenkost pa ako imam ovde skrivene fanove mogu me naći tamo. Takođe i svi koji nemaju lepo mišljenje o meni mogu mi to tamo sasuti pravo u lice.

Link to comment

e, jesibe zobrazan ;) i jos bregu sskivijem, lezernog, mocnog.pa, isec'ce vene, dece ti dusa?poz

Edited by le petit nicolas
Link to comment

kome je bilo cimanje da ide na Kosutnjak, ima sansu da se predomisli: "Bluzstok" zbog kiše u DOB-uUsled najavljenog veoma lošeg vremena, festival "Bluzstok" koji je trebalo da se održi na Košutnjaku biće održan u Velikoj sali Doma omladine. Program počinje u 19 časova umesto u četiri popodne, što znači da neće nastupiti prva dva benda: "Desperit Slim & Njuzkasters" i "Gemblers". Ostatak satnice biće po programu. Više informacija može se naći na sajtu www.bluesstock.com.

Edited by vasudeva418
Link to comment

Jebes ga. Organizatori jos uvek ni ne znaju da li je informacija stigla do svih posetilaca, 24 sata je realno kratak rok za obavestavanje....Posle 8 godina valjda je kisa morala jednom da se desi.

Link to comment

Sinoc kalifornijski HC bend Terror u SKC-u. Iako su ovde dolazila mnogo veca imena iz te branse, ovo je jedan od 3-4 najbolja koncerta koje sam u zivotu gledao. Fantastican zvuk, bend uvezban do savrsenstva, riljanje skoro bez pauze preko cuku vremena, stejdzevi, penjanje na binu, sing along, nikakvo nasilje - sve ono sto hardcore cini onim sto jeste. Steta samo sto nije bilo malo vise ljudi (bilo izmedju 200 i 250), ali to je standardna poseta za priredbe tog tipa svugde u svetu.Edit: bilo bi nepravedno ne pomenuti novosadsku predgrupu, Lockdown. Trenutno ubedljivo najbolji domaci HC bend. Toliko su dobro zvucali da sam pomislio kako ni Terror ne moze bolje od toga (ali sam ubrzo uveren u suprotno). Cak sam pazario disk Lockdown-a, sto nisam ucinio godinama.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...