Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

u novom sadu sinoc isutirali dupeta! obavezno idite u BG da ih vidite....
elitni bendovi, za ne propustiti!!! pontiacsi svirali uglavnom obrade od sonics, who, flamin' groovies. tolko sam ja prepoznala. :D ovi drugi su takodje super, al meni bolje legli the pontiacs.
Link to comment

Veceras u maloj sali SKC-a Prong (NYC metal, crossover), ufur 1.400 koliko videh na plakatu.Ovo bi bio dogadjaj par ekselans pre 15 godina. Ovako ocekujem 300-400 najvernijih™.

Link to comment

meni je malo lakse, posto ne bih mogao da idem, ali..."Subject: PRONG - nisu prosli granicu!"Koncert definitivno otkazan.bend ipak nije prosao granicu .povracaj novca krece od 29juna(bend je placen unapred i treba par dana da prodje da se izvrsi transfer nazad)!molim sve da rasire info i javi prijateljima drugarima da ne krecu na koncert!posto necu imati internet ceo dan molim moderatore da stave u naslovu teme da je koncert otkazan!""ne znam sta tu ne valja, ali mega puno koncerata u organizaciji ovih ljudi sto su dovodili Prong je propalo. da li je u pitanju vise entuzijazam i pusta zelja nego poznavanje materije, ili se mi ubrzano vracamo u red zemalja treceg sveta (da li smo ikada izlazili?) ostaje da se vidi.

Link to comment
ne znam sta tu ne valja, ali mega puno koncerata u organizaciji ovih ljudi sto su dovodili Prong je propalo. da li je u pitanju vise entuzijazam i pusta zelja nego poznavanje materije, ili se mi ubrzano vracamo u red zemalja treceg sveta (da li smo ikada izlazili?) ostaje da se vidi.
Legacy Promotion je skupina jezivih amatera koji zamisljaju da su ljuti biznismeni. Slicna je i kuca Terra Nostra. Dok su ove dve ekipe radile zajedno, dovodjenje bendova islo je lako i fino, od kada su se podzaveljali (oko para, a oko cega ce) oni overbiduju jedni druge, olajavaju, lazu, namestaju svakovrsna sranja i generalno uspeli su da od necega sto je licilo na zacetak ustaljene koncertne scene naprave smejuriju nalik na onu u Hrvatskoj. Poznajem i jedne i druge, ali posto su me i jedni i drugi lagali za neke stvari, ohladio sam sa njima odnose, kao i svako u gradu ko ne zeli da ga lazljiva i alava decurlija vuce za nos.
Link to comment

Bah. Svejedno sam ispunio si želju da ih pogledam, u onoj instant varijanti na Exitu pre 6 godina, i to bi bilo to. Ovo mi ionako nije obećavalo, Tomi + neki anonimni dječarci u misiji skupljanja para u malom skcu.

Link to comment

Ja 15-ak dana pre toga povredio koleno, tako da sam lezao kod kuce ... a burazer bio i koliko se secam, bio je dobar koncert i odlican set?

Link to comment
Pa ono, između festivalske tezge i dobrog nastupa, nije bilo loše. Set: sve hitovi, bez skretanja.
Eh... :(edit: iskopah tu set listu... 6(!) sa Cleansinga, Third from the sun, Beg to differ - tacno ono sto bih voleo da cujem.Cut Rate For Dear Life Prove You Wrong Third From The Sun Beg To Differ Disbelief Another Wordly Device Whose Fist Is This Anyway Broken Peace Rude Awakening Test Snap Your Fingers Snap Your Neck Edited by Daddy Cool
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...