Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

1 minute ago, Nikodije said:

@Tsai jesi li bio sinoć? Ako jesi, hvala što me nisi cimao da pijemo pivo

 

Nisam :(

Jesam bio negativan ali me je jos uvek bolela glava. Zvao bih te da sam isao. Kako je bilo?

Link to comment
1 minute ago, Tsai said:

 

Nisam :(

Jesam bio negativan ali me je jos uvek bolela glava. Zvao bih te da sam isao. Kako je bilo?

 

Šalio sam se, naravno. Voleo bih da si bio i da si se javio :)

ok, mada malo presporo za moj ukus, al znao sam da će tako biti. Iznenađujuće malo ljudi.

Link to comment
38 minutes ago, Filozof manijak said:

Jel bio s Vranjkovićem i onaj Danilo, gitarista iz Consecration-a?

 

Jeste, obrijao se, jedva sam ga prepoznao. 

  • Hvala 1
Link to comment
On 4. 9. 2024. at 14:44, Nikodije said:

Kul bio Vranjkovuć sinoć, al njegovo svađanje sa publikom je legendarno. Sve mu smeta, i kada uključe blic, kada pričaju, traže neku pesmu, stalno nešto kuka. On kao da je šahista a ne neki kurčev rok muzičar, pa mu je potrebna maksimalna koncentracija.

 

 

Ima sad blek metal bendova koji seru o tome da ne treba da se priča između pesama i da se puši u sali. :lolol:

 

Rokenrol je mrtav i zakopan, Desingerica je trenutno ponašanjem jedini roker na domaćoj sceni.

  • +1 3
Link to comment

I meni će ostati neprežaljeno što Prince-a nisam stigao da gledam uživo.

Kraftwerk na Tašu, vrhunski ugođaj, sa svim originalnim članovima grupe, mada su tokom njihovog postojanja oni dosta menjali sastav, bilo je i onih koji su odlazili iz benda pa se vraćali.

Na istom mestu Sisters of Mercy jedno od najvećih razočarenja, užasno su zvučali, baš šteta.

  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, napadaj said:

Rokenrol je mrtav i zakopan, Desingerica je trenutno ponašanjem jedini roker na domaćoj sceni.

Ne mogu očima da te vidim, ali zaista nekad imaš odlična opažanja.

  • Haha 3
Link to comment

Znas da se pesma zahuktava i postaje zajebana kad debeli krene da ustaje onako sporo u frejmovima, npr. kad krece onaj srednji deo i solo u Bunar Zelja 

 

On 4. 9. 2024. at 14:44, Nikodije said:

Kul bio Vranjkovuć sinoć, al njegovo svađanje sa publikom je legendarno. Sve mu smeta, i kada uključe blic, kada pričaju, traže neku pesmu, stalno nešto kuka. On kao da je šahista a ne neki kurčev rok muzičar, pa mu je potrebna maksimalna koncentracija.


Ima uvek i onaj momenat 'fala vam sto ste tu jebiga', kao kad ti neko dodje na dedinu saranu 

Edited by Ratamahatta
  • Haha 6
Link to comment
3 minutes ago, Ratamahatta said:

Znas da se pesma zahuktava i postaje zajebana kad debeli krene da ustaje onako sporo u frejmovima, npr. kad krece onaj srednji deo i solo u Bunar Zelja 

 

Prekjuče tri sata nije mrdnuo, ni da se promeškolji. Mrdao je samo rukom da promeni papire sa tekstovima pesama

  • Haha 2
Link to comment
5 minutes ago, Ratamahatta said:

Znas da se pesma zahuktava i postaje zajebana kad debeli krene da ustaje onako sporo u frejmovima, npr. kad krece onaj srednji deo i solo u Bunar Zelja 

 


Ima uvek i onaj momenat 'fala vam sto ste tu jebiga', kao kad ti neko dodje na dedinu saranu 

 

Najbolji je kad je nadrkan, ko i Djovak

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...