Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

46 minutes ago, Papovac said:

nomeansno u skc-u, 20neke, jebali kevu. popecitelji predgrupa, bili odlicni.

Jebali su kevu oba puta, meni lično je drugi koncert bio draži pošto su svirali Victory

 

 

  • +1 2
Link to comment

Pogledao Onslaught na gitarijadi, ja lično prezadovoljan, dobra atmosfera, tuku momci od starta, najviše pesama sa The Force kako i dolikujem samo mi je pevač onako, da kažemo dosta lošiji od Sy Keelera, bilo mi je drago da vidim da ima omladine na koncertu, zvuk je bio malo preglasan pa se razlivalo, Nonilo je radio pa sam očekivao bolje, posle je na Romeru bilo perfektno samo me mrzelo da gledam tog Ronnie James Dio-a za siromašne, no provalio je čovek da niko ne zna njegove stvari pa udario po hitovima Rainbow i Deep Purple i ta ekipa, stvarno dobro peva čovek.pa svakako mi je razočarenje poseta festivalu, maksimum je bilo oko 500, ni organizacija im baš nije jača strana, u subotu je bio najavljen Ritam Nereda a svirao je Sunshine, sem otoga dobre cene piva, zaječarac 200, heineken 250

 

https://streamable.com/g4vo3w

 

https://streamable.com/2v2uwv

Link to comment
19 hours ago, Papovac said:

na tasu bio bolji koncert.:rolleyes:

To je najbolji koncert na koji nisam otisao :dry: Umesto toga debil otisao na dejt sa devojkom koja nije cula ni za njih ni za Boba Marlija :fpalm: 

Od neocekivano dobrih koncerata Chumbawamba na Exitu '03.

Najbolji koncert ne mogu da izdvojim bio sam na dosta dobrih svirki, mozda taj dan na Exitu Slayer pa Fatboy Slim.

Link to comment
3 hours ago, Sludge Factory said:

Od ovih na koje je realno bilo da idem, zao mi je sto sam propustio Muse 2007. i ZZ Top kad je bio. Pa i Depeche Mode, mada ih tad nisam slusao :D sad bih isao rado. 

 

Ja sam Muse počeo da slušam mesec dana nakon tog koncerta, na kom naravno nisam bio :D žao mi je sad, naravno, to je odličan bend sa jako dobrim live nastupima, gledao sam ih par puta posle. Mislim da je problem sa tim koncertom u Bgu isključivo bio premali odziv publike, valjda u tom trenutku još uvek nisu bili svetska atrakcija. Šteta.

 

14 minutes ago, Quince said:

Muse sam videla dva puta: prvi put u Budimpesti (mislim da je bila 2011. ili 2012.) i onda 2013. u maju, u Londonu, deo UK stadium tour (tad sam bila u fazi jakog lozenja na njihovog bubnjara :wub:). Oba puta su bili odlicni, ali stadion je ipak stadion, tako da mi je taj drugi ostao zabelezen kao 1 spektakl. Bilo mi je jedino bezveze jer sam na taj isla sama, nije to to.


2012. je bilo, sjajan koncert, bilo za turneju Resistance albuma koji mnogo gotivim. Pamtim neku uvrnutu piramidu od video bimova na sceni koja se tokom certa preoblikovala u klin. I da je bio neki kao spinning wheel na video bimu za odabir pesme koje će svirati - Stockholm Syndrom ili New Born, nama je tad ispala New Born.

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment
1 minute ago, goofs said:

2012. je bilo, sjajan koncert, bilo za turneju Resistance albuma koji mnogo gotivim. Pamtim neku uvrnutu piramidu od video bimova na sceni koja se tokom certa preoblikovala u klin. I da je bio neki kao spinning wheel na video bimu za odabir pesme koje će svirati - Stockholm Syndrom ili New Born, nama je tad ispala New Born.

 

E nije, permutovao si, Resistance tour/album je od ranije. Ta piramida je bila za 2nd Law Tour, koja je krenula krajem 2012. Ja sam onda njih videla krajem 2012. u Budimpesti (ne 2011.)

  • +1 1
Link to comment

@Quince
Jao jeste, u pravu si, izmešah naslove. "2nd Law" volim, dobar je i "Resistance", ali ovaj mi je legao skroz od prve do poslednje pesme, čak sam i ona dva dubstepa na kraju albuma naučio da volim :D 

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
3 hours ago, Sludge Factory said:

 

Znam da je bilo jako malo ljudi i da atmosfera nije bila bog zna sta, to se secam da se pricalo tad. Mada se jedan moj drug dobro proveo, ali je aktivno slusao bend tada, tako da mi je valjda bilo dovoljno.

 


Ja ih uhvatio na Simulation Theory turneji, setlist bio bezveze, gomila novih stvari i nisu tukli Undisclosed Desires. Ali punoca zvuka je bila kao da ih je devetorica a ne trojica

Stockholm Syndrome su ubacili u neki medley s Deftones - Headup, meso je otpadalo s kostiju. Plug in Baby razbija uzivo 

  • +1 2
Link to comment
6 hours ago, MocaVukotic said:

Ma jok, bilo je sranje, sterilno ko plocu da su pustili. Bili su neki domaci kao predgrupa, al evo ne mogu da se setim. Jedan od najgorih certova u areni, i oni kajzer cifs isto

 

Meni su Kajzer cifs ostali u dobrom sećanju, mislim da je bilo jedva 5 hiljada ljudi i da su postavljene neke zavese sa strane, kao i da su pošteno odsvirali za nas koji smo došli.

 

Sa druge strane najgori koncert u Areni su mi Franc Ferdinand na Tuborg Grin festu kada je 70% sale izašlo nakon nastupa Cypres Hilla i oni ostali da odzvanjaju u polupraznoj areni. 

 

Najdraži koncert su mi Stooges na Tašmajdanu, zvuk, plej lista, atmosfera, intenzivno slušanje albuma Fun House u to vreme, a koji su odsvirali u celosti.

 

 

Link to comment
On 2. 9. 2024. at 1:17, *edited by mod said:

Inace fun fact za tu pesmu, Žika kada ju je pisao je bio u nekom sivom raspoloženju pa je hteo da se u zadnjoj strofi Janja udavi a da je tata ribar nadje u mreži.

 

Srećom Bajaga ne voli depresivne krajeve pa su ribarima na kraju pune mreže ribe sveže.

 

Kakav Žika, Janja se udavila u starogradskoj pesmi

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, msv said:

 

Kakav Žika, Janja se udavila u starogradskoj pesmi

E onda se Žika samo malo "inspirisao" :D

Link to comment

Kul bio Vranjkovuć sinoć, al njegovo svađanje sa publikom je legendarno. Sve mu smeta, i kada uključe blic, kada pričaju, traže neku pesmu, stalno nešto kuka. On kao da je šahista a ne neki kurčev rok muzičar, pa mu je potrebna maksimalna koncentracija.

  • Haha 7
Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

Kul bio Vranjkovuć sinoć, al njegovo svađanje sa publikom je legendarno. Sve mu smeta, i kada uključe blic, kada pričaju, traže neku pesmu, stalno nešto kuka. On kao da je šahista a ne neki kurčev rok muzičar, pa mu je potrebna maksimalna koncentracija.

dobar je debeli, samo malo lud.

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...