Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

5 hours ago, autsajder said:

 

Ja sam jednom gledao Osvajače, a i Neverne bebe.

 

Koje vam je najgore urnisanje na koncertu?

 

Ispovraćao sam se najgnusnije od alkohola usred šutke ispred bine na Ritmu nereda 96-97 u KST-u. Razmakli su se u krug oko mene i posmatrali u neodređenoj kombinaciji rispekta i sažaljenja.

 

Jedan od ćelavaca me je izveo u hodnik i počeo da me muva za pivo ("Ako ti ne možeš više, nema veze"). Nije se ogrebao.

 

Jednom sam se toliko razvalio u pokojnom Zmajevom gnezdu u BIGZu na nekoj svirci i krenuo kuci sa ortakom, odemo u onu manju sobicu u kojoj je bio sank i nabacane jakne preko klupice i krecem da trazim svoju jaknu i vidim glavu neke lutke kao onih zenskih modela iz izloga i povucem par puta tu lutku za kosu i jos kazem ortaku jebote sta ce koji kurac ove lutka ovde kad ono budi se neka riba koja je zaspala ispod jakni. Od blama se otreznio u milisekundi.

  • Haha 8
Link to comment

Koji vam je omiljeni koncert svih vremena?

Ne mogu da odlucim da li je Korn na Exitu '09., Moby dan posle toga, Alice in Chains u Budimpesti '18, Tool u Becu '19 ili Muse u Lisabonu '19. Svasta sam gledo ali ovo se izdvaja, a Moby i Muse mi nisu ni u top 50 stopera Premijer Lige 

Edited by Ratamahatta
  • +1 1
Link to comment

Prvo u vezi povracke, ispovracao sam se muski na depeche mode na uscu, al bas mu jebo kevu, radio ceo dan neke gudrovine, pio rakiju i na kraju ta riba sto sam s njom bio natera me da popijem, ono kako se zove neko fensi ime, ima u raznim ukusima, i tako ti ja uzmem gutljaj tog sranja i kazem ja njoj cek mrdni malo tamo i pljuuuus

Depeche mode su bili ponosni to vece, pravi rokenrol cert.... 

 

Ovaj, najbolji cert vrv kalt na tasu dve hiljade i pitaj kurac koje

  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, Papovac said:

sad sam sve pobrkao, zar nisu massive bili na exitu

Massive su bili na Exitu 2003., a u Areni 2010.

Portishead 2011. na Exitu.

 

 

Da, 2004., 2003. je bio Tricky.

Edited by Malkmus
  • +1 2
Link to comment

Block Out na nultom Exitu, 2000. na poljani  kod Filozofskog faxa. Dao uslov za drugu godinu, pa izašao da rušim Slobu kombinacijom vodke, piva i šita. 

Poslednje čega se sećam su stihovi Zašto moji roditelji znaju sve, i onda totalni Bleck Out.

Probudio se sutradan u nepoznatom stanu, među nepoznatim ljudima, na starom Detošu.

 

Nekih stvari i doživljaja je najbolje nikada se ne prisetiti... :ph34r:

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment

Omiljeni koncerti:

Bjesoci '96. u Boru, u originalnoj postavi.

Svih 6 Tool svirki na kojima sam bio

Tricky, Grinderman, Asian Dub Foundation, Soulfly na Exitu

Faithless, Massive i Rammstein u Areni

  • +1 1
Link to comment
22 minutes ago, Malkmus said:

Massive su bili na Exitu 2003., a u Areni 2010.

Portishead 2011. na Exitu.

 

 

Da, 2004., 2003. je bio Tricky.

ma u pravu si. exit sam batalio 2009, posle samo sporadicni odlasci, samo zbog ponekog koncerta.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...