Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Just now, Klara said:

 

Faca "Jbo te bog gde sam doš'o".

 

On radi na kablovima kada svira svaki neki na exitu, sto je meni bas vrh, kao mocart medju salijerima

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Nema ni debeli smuđ hunter hit™ dugo, sve ove novije pesme su nekako bezveze i previše jednostavne za moj ukus, ne uzima me pod svoje

Treba ovom narodu opet neka spora egzistencijalna pomrčina tipa Majdan/Težak Slučaj Pakla ili neka cepačina tipa Iz 3 Vode  

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, klimt said:

Ušta se pretvoriJo ovaj topik: pomirenje braće Galager, o Bajaginom koncertu ko da je sviro Pinkflojd, ja išo da gledam Galiju...

Potpuna degradacija!

:isuse:

 

Ja sam jednom gledao Osvajače, a i Neverne bebe.

 

Koje vam je najgore urnisanje na koncertu?

 

Ispovraćao sam se najgnusnije od alkohola usred šutke ispred bine na Ritmu nereda 96-97 u KST-u. Razmakli su se u krug oko mene i posmatrali u neodređenoj kombinaciji rispekta i sažaljenja.

 

Jedan od ćelavaca me je izveo u hodnik i počeo da me muva za pivo ("Ako ti ne možeš više, nema veze"). Nije se ogrebao.

  • Haha 8
Link to comment
3 minutes ago, autsajder said:

Koje vam je najgore urnisanje na koncertu?

U Zagrebu, In festival, na Jarunu, 2007.

Počelo je kulturnim druženjem uz Budi moja voda ja sam sada vatra, BeogrAđanka, purgeri, Istrijan i Banijac (moji drugari).

Ne sećam se mnogo ni lajnapa.....

Sećam se samo kako sedim na ivičnjaku kolovoza (puta, ne avgusta) s random likom koga ne poznajem, koji je trešten i urađen, stariji onako, recimo petanestak godina, priča mi kako je proveo rat a onda gde je išao po BEogradu. Na kraju leže na trotoar, glava na pločniku, ja ga tapšem i kažem tako, odmori, pusti rat. Dolaze ova dvojica da me traže, nađu me, ja im kažem, donesite još po jedno pivo za zengu i mene. Oni me povuku, ajde ti lepo na Maksimir da odmoriš.....

Sećam se i sad kako sam tad imala do jaja šorc Emily the Strange, i odlične šarene patike, nikad prežaljene stvari.

I bilo toplo kao sad.

Nisam bacala pegle, samo je pitanje šta sam se sve ispričala s braniteljem, kao i broj piva koja sam popila. Koliko se sećam nisam duvala.

  • +1 1
Link to comment

Na Toolu u Becu nam prisao neki lik i pita da li hocemo esid, otvorio neku flasicu i ja krenuo da se smejem i tripujem da ce da izlete Powerpuff Girls iz nje. Fala lepo druze, samo mi jos to treba u zivotu

Tu sam se isto ozdero kao konj i mjaukao onaj talkbox deo u Jambiju iz sve snage, sve neki fin kulturan svet, ja k'o magarcina go do pojasa. Mejnarda dva reda ispred i dva reda iza mene niko nije cuo sat vremena, svima sam usro sve

Kad sam cuo odvaljenog sebe kako pevam Muse - Hysteria nisam isao na internet 2 nedelje 

 

Edited by Ratamahatta
Link to comment

Neko je pomenuo Bad-a...

 

Guitar Wolf (Nagasaki, Japan)
Sreda, 6. novembar – Beograd @ Elektropionir

 

spacer.png

 

 

The Necks
22. novembar - Beograd, Dom omladine, u 21:00

 

spacer.png

 

Crime & The City Solution
1. decembar – Beograd, KC Grad

 

spacer.png

 

Edited by klimt
  • +1 4
Link to comment
54 minutes ago, Ratamahatta said:

Sutradan se odvukao puzeci na Anselma, jedva. Sedimo na keju, tucemo pivo i votku

 

Svaka čast što si dan nakon onakvog useravanja mogao da piješ, ja bih se lečio danima (kilonja, šta ću) :laugh:

  • Haha 1
Link to comment
On 31. 8. 2024. at 16:32, Milošica said:

 

"Lepa Janja ribareva kći" je uslovno rečeno novija i hit je, mada se meni ne dopada.

Inace fun fact za tu pesmu, Žika kada ju je pisao je bio u nekom sivom raspoloženju pa je hteo da se u zadnjoj strofi Janja udavi a da je tata ribar nadje u mreži.

 

Srećom Bajaga ne voli depresivne krajeve pa su ribarima na kraju pune mreže ribe sveže.

  • Haha 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...