Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Zimus je nestajalo struje nekoliko puta na pocetku u istoj pesmi, ali bilo je super

Doduse ja mnogo vise volem Blokaut nego solo karijeru, a i u solo karijeri volim uglavnom sve sto je prvo svirao s Blokautom, jedino Suteren i Vecernja Zvona su mi do jaja od novih™

Svasta nesto sto volem (Manastir, Raskorak, Trenje, Nedostupna Polja, Postar, Andrej, Deponija, Najduzi je Poslednji Sat, Prokletije) nisu svirali, ali svejedno 10/10

Koma, U Krtogu i Carobni Akord zvuce fantasticno uzivo, skoro sam i zaboravio na te pesme i onda posle koncerta poceo da ih vrtim ponovo posle tipa 10-15 godina 

Isto je bilo oko 4 sata, mozda malo krace. Ja bih dao 80-100e za taj koncert, bez preterivanja, fenomenalan ugodjaj, ali samo u dvorani kapiram da valja

Blokaut sam gledao na Exitu i to nije bilo to, bolje je bilo indoor, za klasu 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Tsai said:

 

ja bih iso al imam koronu :(

i u decembru sam bio pozitivan tokom velikog koncerta novogodisnjeg. neverovatno.

aj mozda budem negativan do srede, ko zna

 

Utorak

Link to comment

 

4 minutes ago, Ratamahatta said:

Zimus je nestajalo struje nekoliko puta na pocetku u istoj pesmi, ali bilo je super

Doduse ja mnogo vise volem Blokaut nego solo karijeru, a i u solo karijeri volim uglavnom sve sto je prvo svirao s Blokautom, jedino Suteren i Vecernja Zvona su mi do jaja od novih™

Svasta nesto sto volem (Manastir, Raskorak, Trenje, Nedostupna Polja, Postar, Andrej, Deponija, Najduzi je Poslednji Sat, Prokletije) nisu svirali, ali svejedno 10/10

Koma, U Krtogu i Carobni Akord zvuce fantasticno uzivo, skoro sam i zaboravio na te pesme i onda posle koncerta poceo da ih vrtim ponovo posle tipa 10-15 godina 

Isto je bilo oko 4 sata, mozda malo krace. Ja bih dao 80-100e za taj koncert, bez preterivanja, fenomenalan ugodjaj, ali samo u dvorani kapiram da valja

Blokaut sam gledao na Exitu i to nije bilo to, bolje je bilo indoor, za klasu 

 

najjaci blokaut koncerti su bili u zlajinom living roomu u skc-u, 2006-2009 otprilike. toliko sam ih slusao da su mi se smucili. sada pustim povremeno samo san koji srecan sanjas sam (pesmu, ne ceo album)

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment
2 hours ago, Nikodije said:

 

E naravno da znam ko je Kralj Čačka, imam čak i njegovu omiljenu pesmu, doduše zaboravio sam koja je. Ne znam zašto se ljudi žale da ih je on smorio, al srećom živnuli su čim je Bajaga zapevao "Grad" lol

loše sam se izrazila, mislila sam ne da ne znaš nego da ti nije stalo

1 hour ago, Klara said:

Nema ovo veze sa muzikom, Nikodije je samo ljubomoran na Bajaginu gustu grivu.

 

:news:

gustu i rusu

jedino gore od ćelavosti je imati kosu ko bajaga

čak je i žarko korać za njega dostojanstveni muškarac

  • +1 3
  • Haha 3
Link to comment
11 minutes ago, Tsai said:

 

 

najjaci blokaut koncerti su bili u zlajinom living roomu u skc-u, 2006-2009 otprilike. toliko sam ih slusao da su mi se smucili. sada pustim povremeno samo san koji srecan sanjas sam (pesmu, ne ceo album)


Trema u NS (mislim 2009. ili 2010., tek su izasle tad Zadrzi svoj Dah, Prokletije. Fotelja i Dve tisuce i kusur godina) mi je najbolji njin koncert bio ikada

Bio sam jednom i na koncertu godine ali sam bio nadrkan jer je bilo pola metra pisacke svugde i sve se lepilo za patos. Bjesovi svirali nesto preko kurca i bejase prvo vaskrsenije Eyesburna

Iza mene su stajali neki likovi koji su istezali zglobove da mogu posle da tuku i bacaju posten narod za vreme Ritma Nereda. Kad im je na njihovo zaprepascenje receno da Ritam Nereda ne svira te godine svima nam je laknulo.

Opasni tipusi 

Edited by Ratamahatta
  • Wub 1
  • Haha 2
Link to comment

da da. trema u ns-u a feedback u nisu.

u tremi je ortak snimio audio najbolje izvedbu nikad (dve hilajde i kusur godina) koju sam cuo. krs je snimak ali toliko dobru energiju su imali i nekako je izveli brze i dinamicnije nego ikada pre i posle.

 

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, Tsai said:

onda su jos manje sanse :(

ako budem negativan da popijemo po jedno u basti?

 

Kako to misliš po jedno?

  • Hvala 1
Link to comment

I "Bademi i so" je sasvim dobra pesma. Po tome što je ljudi na koncertu pevaju zajedno sa Bajagom i Bebi Dol reklo bi se da je hit.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Sviđa mi se spot za "Bademo i so", uz njega sam smotala tadašnjeg dečka i bila smotana. :lolol: 

Otkad sluša Bajagu, moj muž više ne hrče. 🥲

Link to comment
3 hours ago, giuseppe said:

Toliko o organizaciji. Ja sam uspeo za celo veče da dođem do 2 piva, za svako sno čekali po bar pola sata.

 

Moralo je bolje od ovoga. Bukvalno je nepoštovanje svih koji su došli na koncert (i publike i izvođača).

Mi smo kupovali kroz ogradu. Od kelnera koji "nisu smeli" tu da prodaju

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Nikodije said:

 

+1000

Ide neko na Vranjkovića prekosutra u baštu™? Lak prustup pivu zagarantovan.

Bio je Vranjković i sinoć.

 

FB_IMG_1725208799584.thumb.jpg.9eef32824185fe17364da1f8c19d8b5d.jpg

Edited by Svemir Zeka
Link to comment

Nego, Bed Mjuzik ostavio 483 postova na temi, sve da bi neko pisao o Bajagi jednog dana, Galagerima i Edu Širenu.

Sad kad bi ga neko pozvao.....bio bi zakazan fajt negde :D

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Ratamahatta said:


Trema u NS (mislim 2009. ili 2010., tek su izasle tad Zadrzi svoj Dah, Prokletije. Fotelja i Dve tisuce i kusur godina) mi je najbolji njin koncert bio ikada

 

Bio sam tamo, glavom i bez brade:rock:

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...