Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Jedno vreme sam administrirala fb stranu jednog od Bed mjuzikovih bendova, Thomas Function. Okupljala se neka lokalna ekipa iz neke lokalne zabiti u Alabami i komentarisala zašto je zaboga neko iz Srbije otvorio tu stranu :unsure:

Eto, da nije bilo njega....

  • +1 1
Link to comment
Just now, Filozof manijak said:

Sem Popečitelja nikog ne poznam :sad:

Mik Harvi :blink:

Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

Dominacija Dua Lipe u Puli.

 

nadam se da je nazočna obitelj ramadani koja drži legendarnu slastičarnu fortuna i dobacuje se kuglicama sladoleda preko glava prisutnih

  • Haha 2
Link to comment

približava se the smile ovaj petak

 

 

 

ovo ne izgleda loše mada je daleko od drajva radiohead koncerata. u ovom trenutku sam bliži da odjebem i ostanem kod kuće ili na nekom drugom mestu jer mi se ne daje 50e, na sajtu ne daje opcije za parter /da li je rasprodato/, jedino parter po 5 hiljada i nešto.

Link to comment
8 minutes ago, Eleniko said:

približava se the smile ovaj petak

 

 

 

ovo ne izgleda loše mada je daleko od drajva radiohead koncerata. u ovom trenutku sam bliži da odjebem i ostanem kod kuće ili na nekom drugom mestu jer mi se ne daje 50e, na sajtu ne daje opcije za parter /da li je rasprodato/, jedino parter po 5 hiljada i nešto.

Ostani kod kuće, gadi mi se cancel kultura, ali prilično gadan je i izgovor Greenwooda za solo nastup u Tel Avivu pre par nedelja u sred genocidne operacije :coffee:

Link to comment
5 minutes ago, warp said:

Ostani kod kuće, gadi mi se cancel kultura, ali prilično gadan je i izgovor Greenwooda za solo nastup u Tel Avivu pre par nedelja u sred genocidne operacije :coffee:

 

auuuu nijesam to znao

 

ispljuvaću ih u čet u emisiji onda

  • Hvala 1
Link to comment

Sramim se priznati, idem.

Prijatelj mi dolazi, a na toliko smo koncerata išli zajedno da mi je bilo glupo da ne odem sa njim.

Ne slušam ni matični bend, a ni ovu skraćenu varijantu.

Link to comment

gledo sam radiohead u padovi pre skoro decenije, beše dobro ali mi se ovo čini kao mnogo veći smor. mada možda se samozavaravam jer mi se ne daju baš ove pare za yorkea u ovom izdanju.

Link to comment

Platio bih toliko samo da ga ne slušam i ne gledam :)

 

Jeste skupo.

Edited by Ras
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...