Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:


a još su tužnije što će 99% njih kada budu odgledali prvih 5 sekundi snimka reći shit i obrisati ga da im ne zauzima memoriju

 

Rammstein je "događaj koji se ne propušta", (većina) snima kako bi pokazali drugima da su bili na koncertu.

  • +1 1
Link to comment

Ae par reči dok druga ekipa trenutno luduje na Ušću. Fakat dobar koncert, preko mojih očekivanja, pre svega sa organizacione strane, očekivao sam da će da useru motku kao puno puta do sada. Bio sam u feuerzonu, nije bio krkljanac, moglo je lagodno da se stoji, publika je bila živa, ali bez šutki i rusvaja, što mi je ovaj put odgovaralo jer je gravidna skvo išla sa mnom. Poređenja radi, na oba koncerta u Areni sam "spasavao živu glavu", bilo je baš moćno, ali i iscrpljujuće.

Gledao sam ih poslednji put 2019. ovo je maltene identičan koncert kao tada, uz izmenu setliste s obzirom da je izašao jedan album u međuvremenu, s tim što sam sad bio mnogo bliže bini pa je i doživljaj potpuniji. Predgrupa je smorila, bilo je previše tiho i dosadno, no njihova setlista je bila odlična, samo ne mogu da prežalim izostanak Feuer Frei. Disko i pravi Dojčland su pun pogodak, akustik Engel mi je bio ok, ali ne na uštrb pravog Engela, Du Hast i Zone za kraj prvog segmenta su bombona.

Vatra, scenografija, kostimi, rekviziti, skalamerije, to je uvek na Ramštajnovim koncertima bilo apsolutni vrh i mislim da niko na svetu ne pravi bolje. To je ono što donosi Ramštajn live nastup i zbog čega i nefanovi dolaze na koncert. Zanimljiv je bio onaj momenat sa gumenim čamcima (bio sam jedan od nosača), deluje nebezbedno do jaja, ali znam da to rade već godinama i čini mi se da niko niti jednom nije pao. Smejurija.

 

Neverovatno je da ovaj bend i dalje zvuči kao da su u ranim 30im, jasno mi je da za ovo što Til peva nisu potrebne astronomske vokalne sposobnosti, ali opet, nema razlike u njegovom glasu sada u odnosu na Arenu, nije propao i nisu ga pojele decenije. Ne znam dokle će moći još ovako, voleo bih da ih pogledam još koji put, ali isto tako nadam se da će se povući pre nego im nastup postane grdan.

 

Photo May 24 2024, 9 26 59 PM.jpg

Photo May 24 2024, 10 15 24 PM.jpg

Photo May 24 2024, 10 23 55 PM.jpg

  • +1 6
  • Wub 1
Link to comment

malo mi žao što nisam napravio makar jednu fotku, ali doobro ima na netu bolje nego što bih ja opravio

Link to comment

ti što kače rilsove idu na sašu kovačevića, i teodoru

  • +1 1
Link to comment

ja sam morao da pravim kratke snimke i šaljem ih ćerki......obavezala me kada sam joj ispričao kakav je to koncert i i šta će sve da bude

 

sad će 10 godina da napuni......na sledeći Rammstein kapiram da ćemo moći skupa.......pa neću morati da pravim kratke klipove, ili bilo kakve :)

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Ja fotnem svaki koncert na koji idem, na nekom opalim 2-3, na nekom 10ak fotki, volim da imam za uspomenu, a mobilni telefon mi to omogucava

  • +1 4
Link to comment
5 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ti što kače rilsove idu na sašu kovačevića, i teodoru su mlađi od mene

 

:fantom:

Link to comment
1 hour ago, Ted said:

 

da, ovo definitivno nije od sinoć. ovo je, skoro sam siguran, Sonne, a to je bilo bliže kraju, nege oko 22.30, odnosno bio je mrak

 

čuo sam na netu da su se neki fanovi žalili na koncert u Drezdenu, koji je počeo rano i bio po dnevnom svetlu. možda je to

Da...ima Sammael snimak, bio je mrak. 

Link to comment
8 minutes ago, Svemir Zeka said:

Ne slikati ovo je doslovno greh, hejteri.

slikati je greh, zato što su slike go kurac

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Dada said:

U okviru manifestacije Leto u MUZEYU besplatni koncert Obojenog programa ispred Muzeja Jugoslavije.


Divno vece, dobra muzika, raspolozena publika - uzivanje!

 

IMG_7061.thumb.jpeg.229cd39438a836a4b089e9032497d8f6.jpeg
 

IMG_7060.jpeg

 

Ostaće neprimećeno zbog ove nekrsti :fantom:

  • Haha 6
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...