Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

1 hour ago, msv said:

Ed Širan 17. 8. na Ušću

🐯

 

Stajanje 8.900, sedenje 10.000/12.500/15.000

Nije dugo Ramstajn bio najskuplji koncert u Srbiji.

Link to comment
18 hours ago, Klara said:

 

(⊙)(⊙)

 

:laugh:

 

Jedva se vide na snimku, ja sam bio odmah pored al je devojka bila usmerena ka bini, jel tako da se nisam nešto nagledao....no bilo mi je simpatično.

Generalno je ceo koncert bio kao vremeplov u sitne osamdesete, klinci u kožnjacima sa nitnama i majcama i cela ta ikonografija.

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, msv said:

Ed Širan 17. 8. na Ušću

🐯

 

Stajanje 8.900, sedenje 10.000/12.500/15.000

 

nikad cuo, to neke irske zvezde granda

  • Haha 3
Link to comment

 

On 18. 10. 2023. at 16:07, Nikodije said:

 

Ima i onaj čuveni bubnjar Mengele, koga znam milion godina, nekada svirao u Bloodbathu, našem jebačkom death metal bendu, da bi kasnije radio sa Cecom. I sad se kao vratio roku i metalu, stalno visi u Festu, jbg brt prodao si se, gotovo.

Visio je on u Festu i dok je svirao sa Cecom, nema to veze. A i još jedan zverski bubnjar (Malešević) je svirao sa njom...jbg, te priče o prodaji muzičara su funkcionisale pre nekoliko decenija dok se moglo živeti od i kod roditelja, pa se u intervjuima pričalo svašta. A kako Galeb jednom reče, ništa od toga ne postoji kada si gladan.

 

Pomenuti Lukasov bend se zove Folk House Bend, vidi se na kilometar da su bivši metalci...ali i Siniša Mali je bio korovac, jel...:hihi:

 

edit: eto, sad više ne možemo da kukamo kako nema velikih koncerata. 100 evra po ulaznici, i odjednom sve može:s_w:

Edited by ragasto
  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, ragasto said:

edit: eto, sad više ne možemo da kukamo kako nema velikih koncerata. 100 evra po ulaznici, i odjednom sve može:s_w:

 

Da, skupe stvari se prodaju bez problema, zene idu na sminkanja koja kostaju 100 evra jer prestizno jbg sminkati se kod takvih recimo, a neko nema ni leba da jede.

Raslojavanje koje ce dovesti do pucanja jednog dana. 

  • +1 1
Link to comment
On 23. 10. 2023. at 0:00, klimt said:

treće izdanje Rockam Dorćol festivala

Dorćol Platz

17.10. Majke

18.10. Daliborovo Granje i Sharks, Snakes & Planes

 

https://www.danas.rs/kultura/scena/goran-bare-i-majke-daliborovo-granje-i-sharks-snakes-planes-na-trecem-festivalu-rockam-dorcol/

 

 

 

U pitanju je novembar, ne oktobar, ali na žalost, opet ne dobacuje iako su Majke i Dalibori dobar razlog.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, wayfaring stranger said:

 

U pitanju je novembar, ne oktobar, ali na žalost, opet ne dobacuje iako su Majke i Dalibori dobar razlog.

Tako je, moja greška u kucanju!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...