Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Nećemo biti toliki bukvalisti :( 

Ništa, nadam se da će da se iskupe tako što će napisati neki tekst o smrdljivim gradskim vlastima. :D

Link to comment

Zar se nisu oni prije dvadesetak godina usrali pa odgodili koncert jer su se pobunili neki Cigani, došli da im jebu kevu pa se opasni skinsi razbježali?

Link to comment

U jednom momentu je lik skinuo majicu na kojoj piše white power i popeo se na binu i stajao je tako okrenuvši je ka publici i hteo sam da ga neko ubije od batina ili barem skine sa jebene bine, ali kontam da je teško očekivati taj nivo svesti na takvom heppeningu gde je barem pola ljudi drogirano ili odvaljeno od alkohola.

 

Što se tiče zighajlovanja, ne znam šta očekuješ, da prekinu koncert i zovu obezbeđenje da tog nekog izbaci napolje? Right. Osim ako "otvoreno podržavaju" ne znači da je neko rekao "podržavamo otvoreno zighajlovanje na koncertima". To bi im i sam uzeo za zlo.

 

 

 

 

bas cudno da se nacosi penju na binu ritmu nereda a ne evi braun i darku rundeku... iznenadjen sam i zacudjen!

Edited by yolo
Link to comment

zamislite da metalika svira u mongoliji i da im tamo dizu ruke i onda neko kritikuje metaliku za odnos prema neonacizmu. besmisleno. ritam nereda je naprosto "zestok bend", kakav bre pank i supkulturni etos, nije to ta prica.

Link to comment

Ritam Nereda je naprosto krs bend, kojem je ok naci salutiranje. Al dobro, to se samo djeca sale, nisu oni stvarno nacisti. 

Link to comment

Ljakse tebra jedino što kida na ovom topiku je tvoja izjava da sviraju "narodski metal pank za guču i gitarijade da uzmu velike pare" [emoji38]

 

Poštujem stvarno da se nekome ne sviđa, sve je to ok. Ali za one koji vole girarski zvuk, verujem da bi barem malo korigovali mišljenje da čuju malo live.

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Link to comment

Van Gog? Da, kidaju uživo. Možeš da ih ne voliš, al to je fakat.

 

Must za ljubitelje tog nekog 1 staaarog rok zvuka, razumeš. Čvrstog roka.

Edited by ljakse
Link to comment

Van Gog? Da, kidaju uživo. Možeš da ih ne voliš, al to je fakat.

 

Must za ljubitelje tog nekog 1 staaarog rok zvuka, razumeš. Čvrstog roka.

 

Ne znam šta misliš da postižeš spominjanjem Van Goga koga si ti u manjku argumenata ubacio u raspravu ničim izazvano.

 

Nadam se da možemo da se vratimo na komercijalne milionere iz narodskog pank metala sa vašara guče i gitarijada? Tnx. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...