Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

ovo je bez hora, 6 ljudi. verujem da će da sviraju ono što većina bude želela da čuje, pošten koncert za te pare, uslove, mesto, a i bend čiji je kvalitet izbledeo odavno ima da se potrudi, ne verujem da su budale da omaše da se pokažu u top formi u beogradu. obaška što dobrim nastupom obezbeđuju i mrs na mrču.

Link to comment

dobro, ja malo preterujem, ali po meni, osim po par pesama na prva dva albuma nema tu ista vise da valja...

jbg, al samo da se cuje gradot e nem, pa vredi.

Link to comment

Gledao ih dva puta. Jednom u velikoj sali SKC-a po izlasku prvog albuma, bili sjajni i jednom u na Akademiji, bilo o.k.

Moze tu da se sklopi odlican repertoar. Ima i na kasnijim albumima dobrih pesama, ali nesto sumnjam da tu sada ima 1% entuzijazma i zelje da se pokazu bilo kome. Mizar su davno prosli vreme.

Link to comment

otkud ona u toj prici?!?!?!

ja se secam te svirke, kao i Omladina 87 reprezentacije u DOB-u. SKC bio super, imali goste a zurlama i bubnju (tipan? tapan?).

Link to comment

Hm, niti bih tako olako mogla da sudim, niti nastup u Areni dobar primer za donošenje suda. Tada poslednji album "Deteto i beloto more" su radili sa ovim horom i valjda otud ovakav nastup. A plus Arena, plus ceo kontekst (M.Menson)... Najblaže rečeno, specifična situacija.

 

Poslednja svirka (pre ovoga) bila je 2006. ako se ne varam, na Samhain festivalu u SKC-u. Nikad ih nisam slušala pre toga i bez ikakvih očekivanja su me potpuno oduševili. Mada da budem iskrena, mislim da je bar 60% atmosfere nosio Tanevski koji se tad sveže vratio u bend...

 

Ko im sada peva uopšte?

zju, kali, kakav flešbek

izvinjavam se na offu, samo se javih da te pozdravim

Link to comment

Se secas M Perazic te veceri,kakva je bila riba :naughty:

M Perazic? Ne razbiram?

 

@Kiric - Bese predgrupa, ali se ne secam ko je bio Pece Atanasovski ili Angele Dimovski. Zurle i goch (ako se bas bubanj okacen o rame tako zove :)).

 

Meni zurle mnogo pishte i znam da mi uvek lose zvuce. Gledao DD Synthesis vise puta i para usi kada krenu sa zurlama u mikrofon.

Link to comment

M Perazic? Ne razbiram?

 

 

Nebitno za koncert.Bila u nekoj crnoj uskoj haljinici,ako me secanje sluzi bas sa Fircijem.Tad se nije mogla nazreti njena farmska buducnost

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...