Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Ja ko gospodin covek popio kolko treba i onda pesacio 45 min do kuce. To vama malo al nama iz provincije nije. Usput pojeo neki Sish kod stanice u Dalmatinskoj. Neje bio los kolicinski odlican.

Link to comment

rijunijonovali™ se skoro, ja ću def overiti na šta liči.

vid'o ih pre tonske. biće sve na vreme, nema predgrupe. vrata od 9, svirka tačno u 10!

Link to comment

Trobeci rasturaju, a tu je i lažni Vasa kako reče ljakse pre nego što se bend popeo na binu. A i Hella stigo

Link to comment

Trobeci rasturaju, a tu je i lažni Vasa kako reče ljakse pre nego što se bend popeo na binu. A i Hella stigo

kako se sabralo, +10% publike je bilo sa PPP

 

a da su rasturili - stoji !!!

Link to comment

onaj šaban iz onog groznog ns melopank benda što nas je izdao i postao veranov plaćenik bi četiri dupeta dao da postane to što su goblini postali a postali su državni neprijatelji no 1

 

ej bre goblini

 

fulextra racija s inspekcijom radnom sanitarnom finansijskom i interventnom izdrkavanje od dva sata dva dana zaredom prekjuče u bpalanci a potom u subotaji i to sve zato što je jesenas masa u nišu skandirala vučiću pederu i što ovi imaju antievropsku pesmu i malo malo pa prozivaju ološ

 

inače moram da priznam da mi se sviđa što dosta poema posvećuju sns glasačima  :fantom:

 

 

Ti si hella poslednji bastion slobodne misli, čujem da žrtve dvodnevnog izdrkavanja nisu htele za medije da pričaju o tome.

Nešto kao ne želimo da talasamo. To je taj novi pank neval, new nowave.

Link to comment

jao, ja sam teen koza :wub:

 

mnogo su dojajni trobeci, sve sve. samo sto nisam objektivna, em mi se vratilo tinejdž kras na darka, em sam stajala blizu helle.

Link to comment

jao, ja sam teen koza :wub:

 

mnogo su dojajni trobeci, sve sve. samo sto nisam objektivna, em mi se vratilo tinejdž kras na darka, em sam stajala blizu helle.

 

 

sad znamo ko su sive eminencije i ko vedri i oblaci ovim forumom i zasto smo tu gde jesmo

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...