Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Mislim da od sinoc i ono ozvucenje sto je postojalo u Bozidarcu vise ne radi.. :whistle:

 

 

9792328139.jpg26.jpg

haha, rokali glasno i sve pocrkalo :)

 

nego, nešto se mislim što je tebi tamo kul razglas. možda stoga što su i ovi, i jastreb/7ts krljatori koji sviraju džitre preko bar 2 pojačala, pa onda nije frka da se nadjačaju oni računarski setovi zvučnika koje poseduje božidarac ;) oću da kažem ništa im to ne smeta kad su već sami dovoljno glasni.

Link to comment

ninobog u deeeebelom plusu (konacno) :D

 

jbg, ne znam-STS su bili pre skoro godinu dana i tad mi je ozvucenje bilo ok; opet ono ozvucenje sinoc je bilo prilicno uzasno, al koj ga jebe- publika posle prvog rifa odlepila, ovi na bini pocepali i ono malo ozvucenja sto je ostalo, cao, zdravo, Bozidarac nek kupi novu opremu... :whistle:

Link to comment

Karte za The Gories i Mudhoney od danas u pretprodaji preko Eventima!!

e, svaka čast za sve ovo što si dogovorio. 

 

ako mogu štreberski da remiziram, stanje je ovako?

 

26.maj The Gories Dom omladine

27.maj Amy LaVere and Will Sexton KC Grad

3.jun Ana Popovic Mixer

4.jun Mudhoney Dom omladine

Edited by pacey defender
Link to comment

e, svaka čast za sve ovo što si dogovorio. 

 

ako mogu štreberski da remiziram, stanje je ovako?

 

26.maj The Gories Dom omladine

27.maj Amy LaVere and Will Sexton KC Grad

3.jun Ana Popovic Mixer

4.jun Mudhoney Dom omladine

tačno tako s tim što ja veze nemam sa anom popović, ali da, ona svira 3. juna na mixer fest-u.

Edited by bad music for bad people
Link to comment

Sutra u KC Grad "Trobecove krušne peći"...wtf, zar oni postoje još/opet...

 

tri znaka cudjenja - sad reci da ne znas ni za "s mukom zvacu trubadurov vrat" LP+ 2xCD???

Link to comment

Saznao pre 5 minuta, uopšte mi nisu bili na radaru, to je jedan od onih bendova za koje misliš da su ostali u svetu audio kaseta sa ručno nacrtanim omotima

Link to comment

Saznao pre 5 minuta, uopšte mi nisu bili na radaru, to je jedan od onih bendova za koje misliš da su ostali u svetu audio kaseta sa ručno nacrtanim omotima

 

Mrzi me da te opet kačim na minijature, postaće neukusno.

Link to comment

Oh™, već vidim kako će to izgledati. U nedelju sam stigao gajbi putem autopilota oko 7, pola 8 ujutro, i popodne kad sam se probudio, izvalio da sam poslao stevi iz vvhilea detaljan recept za mamojeb palačinke koje pravim, a o čemu smo mumlali u čiltonu u neko zlo doba. Bez ijednog typoa.

Link to comment

Oh™, već vidim kako će to izgledati. U nedelju sam stigao gajbi putem autopilota oko 7, pola 8 ujutro, i popodne kad sam se probudio, izvalio da sam poslao stevi iz vvhilea detaljan recept za mamojeb palačinke koje pravim, a o čemu smo mumlali u čiltonu u neko zlo doba. Bez ijednog typoa.

i ja sam se opjanio u čiltu, a, šatro, sam prestao da pijem (ponovo) još početkom januara. morao sam, da ne ispadnem sisa u društvu moće i nbg4evera, a i mccabea koji je brzo zdimio pretpostavljam i gde ;). posle sam samo tovario i tovario džim bimove. na kraju, napravio sam novi rekord kafane (opet), što je super i ufatio drugu jutarnju petn'esticu. dobra ekipa je bila, inače.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...