Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

bio na ltj bukemu sinoć. bilo bezveze

što?

bilo zagušljivo u 3 pm, greška u lajn apu tj. rahmanijev set baš i nije bio dobar izbor za warm up pre bukema, bukem... najveće đubre na sceni, nema dj skill uopšte, conrad je pokrivao njegovu lenjost u mixu, lepa je to muzika, al bez conrada to brzo postane dosadnjikavo, ne mogu da verujem da još uvek traži velike honorare. i tako, dolaziće on još milion puta dok neke face nikada nećemo imati priliku da vidimo i čujemo.

Link to comment

Meni bilo jako dosadno. Stvarno nije bilo niceg zanimljivog u nastupu. Eventualno iscima nesto na svakih 20min. Realno mislim da svake nedelje, dve mozes da zabodes nesto zanimljivije.

Nas mislim da je skupa bilo 20, dobar deo se pokrio sintetikom, ali generalno su svi imali isti dozivljaj.

Link to comment

Njuz.net - Kako su politicari tvitovali pre Blerove posete?

 

"Lepo je sto dolazi Bler, ali ja vise volim Oasis i Pulp."

Link to comment

pa to sam želeo da cujem. čitam komentare ljudi kako je bilo super a nije mi baš jasno šta su to doživeli prošle noći. meni je bilo takođe dosadno a još sam veliki fan glo zvuka. bilo mi lepše u pabu pre zurke gde je dj matorac vrteo rnr i rnb. treba jazzy jeffa dovesti :)

Link to comment

Mislim da gresis za Bozidarac-gledao sam Seven that spells i God is an astronaut relativno skoro tamo i zvuk je bio ODLICAN! Prostor je super,idealan za neku svirku za 500-600 ljudi.E sad ne znam kakva je bila poseta kad si bio-ovo sto sam bio je bilo krcato i super je bila atmosfera...

Provericu ponovo u petak na Crowbaru,ali ne znam koliko ce to biti realno,posto ce isti da pokidaju makar ih ozvucili na tranzistoru...

Gledo i ja to samo sam izdrzao do 4. pesme temple-a i onda zapalio kuci. Upravo zbog krš zvuka. Ne moze sa onim malecnim setovima zvučnika da se ozvuci toliki prostor. Nije mi jasno kako u to nisu ulozili neke ozbiljnije pare kad su vec na budžetu, ali to je njihova stvar. Ovo u petak mi je ubilo svaku nadu. A i nadam se da cu uspeti da oladim nerealna ocekivanja dob-a u vezi zakupa, pa mozda ipak the Gories budu u amerikani, kako je i planirano. Ako ne, uvek je tu KC Grad [emoji6]
Link to comment

bio

 

meni to hipsterko proseravanje, a nastavak tvog posta, govori u prilog

 

možda grešim...

istina - kc grad okuplja dosta hipstera, ali limunada mož da bude hispterski bend samo za nekog ogrezlog u mjetalu. hipsteri se gnušaju ranog r'n'r-a, zapravo sve muzike pre 80-tih. više vole gogu sekulić nego elvisa npr. takođe, tamo je bitno i gde stojiš da stekneš utisak o bendu. ako si bio bliže ulazu nego bini, onda teško da si mogao da čuješ kako ovi kidaju, posebno basistkinja koja je glavni štih u vis-u.

Link to comment

gledao wooden ambulance u božidarcu u petak. otišao sam da vidim prijatelja koji tamo svira bubnjeve :fantom:  

 

Cujem da ovog puta nije delio kinder cokoladice pa mi nije zao sto sam propustio svirku ;)

 

Inace, +1 za uzasno ozvucenje u Bozidarcu, i ja kada sam bio poslednji put bilo je zasu

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...