Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

zadnje vreme doslo kad ja najavljujem koncerte u beogradu. stigla mi poruka na facebooku - otis taylor u mixeru 18. marta.

opasan je baja.

to se gleda pod obavezno!

Link to comment

zadnje vreme doslo kad ja najavljujem koncerte u beogradu. stigla mi poruka na facebooku - otis taylor u mixeru 18. marta.

opasan je baja.

Au!!!!! Da li je moguce???? Covece. Jedan od favorita. Hvala Papovac. Ako me prepoznas u Mixeru imas pice za ovu dojavu. Edited by wayfaring stranger
Link to comment

Au!!!!! Da li je moguce???? Covece. Jedan od favorita. Hvala Papovac. Ako me prepoznas u Mixeru imas pice za ovu dojavu.

reći ću mu ja koji si ;)

Link to comment

reći ću mu ja koji si ;)

Ti imas pice po defaultu. A i nismo se videli dugo. Zadnji put na O sisama ako se ne varam. U stvari videsmo se na Chresus Jist u Munze.

Edited by wayfaring stranger
Link to comment

Ti imas pice po defaultu. A i nismo se videli dugo. Zadnji put na O sisama ako se ne varam. U stvari videsmo se na Chresus Jist u Munze.

Hehe, ja pijem samo vodu. Vidimo se tamo!
Link to comment

gledao wooden ambulance u božidarcu u petak. otišao sam da vidim prijatelja koji tamo svira bubnjeve :fantom:  

bilo je odlično, ali nadam se da im je to prvi i poslednji koncert u tom nesrećnom prostoru. zašto? zato što im je razglas za 2x2kvm, a prostor prima oko 600 ljudi. sjajno izgleda, ali užasan zvuk koji upropasti svaki bend. nije mi jasno kako klub koji je na nečijim jaslama (ili je bio?) ne može da se sastavi i uloži pare u neki ljudski razglas. da ne pominjem što sam se smrz'o ko dva pedera jer je bilo tek stepen-dva više nego napolju. a i ne daju da se pljuga unutra. još se pre odlaska razmišljah o tome da tamo napravim the gories - nikad, pa ni tad!

 

sinoć, kc grad: vis limunada + bg šlageri (dj tim). limunada kidaju!! najprijatnije iznenađenje "bg scene" posle bag of dicks. 50's r'n'r na žabarski i ex-yu način (ćelentano i little tony x đorđe marjanović). 4 momka u odelima i kravatama i jedna cica u maloj c. haljini (neposlušnoj, kako reče) koja je, što se moje madam i mene tiče, pokupila šnjur. ne samo što je odlična basistkinja i što ima sjajan glas, nego cura ume i da se ponaša na bini kao da to radi jedno sto godina - alal vera!

posle šlagerke očekivano odvalile izborom muzike  :Hail:

utisak večeri: kao da sam bio na igranci u recimo jemenu! devojke igraju sa devojkama, momci sa ortacima. reko' proći će to dok veče bude odmicalo tj. posle 3-4 piva, dok se dečaci okuraže, ali jok. posle ponoći, kad su šlagerke krenule da žare i pale, ista scena. oko mene 4-5 cura đipa, do njih par momaka isto, samo sve odvojeno, ni da se očešu u svoj onoj gužvi jedno o drugo! pa majku mu, zar ovakve manifestacije nisu osmišljene da se dvoje smuvaju? pride, ako takva muzika ne služi tome, onda ne znam koja je pogodna. možda i grešim obzirom da sam zapalio malo pre 2 da ufatim noćni za munze konza, ali čisto sumnjam da je tamo iko bio u stanju da bari mačke posle tog vremena. verovatno se svi nalokali i onda taksi ili prvi jutarnji go home :(

Link to comment

Mislim da gresis za Bozidarac-gledao sam Seven that spells i God is an astronaut relativno skoro tamo i zvuk je bio ODLICAN! Prostor je super,idealan za neku svirku za 500-600 ljudi.E sad ne znam kakva je bila poseta kad si bio-ovo sto sam bio je bilo krcato i super je bila atmosfera...

Provericu ponovo u petak na Crowbaru,ali ne znam koliko ce to biti realno,posto ce isti da pokidaju makar ih ozvucili na tranzistoru...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...