Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

onaj šaban iz onog groznog ns melopank benda što nas je izdao i postao veranov plaćenik bi četiri dupeta dao da postane to što su goblini postali a postali su državni neprijatelji no 1

 

ej bre goblini

 

fulextra racija s inspekcijom radnom sanitarnom finansijskom i interventnom izdrkavanje od dva sata dva dana zaredom prekjuče u bpalanci a potom u subotaji i to sve zato što je jesenas masa u nišu skandirala vučiću pederu i što ovi imaju antievropsku pesmu i malo malo pa prozivaju ološ

 

inače moram da priznam da mi se sviđa što dosta poema posvećuju sns glasačima  :fantom:

 

https://www.youtube.com/watch?v=juw3gXXMeq8

Edited by Hella
Link to comment

+1, ja sam bio pod utiskom,  moguće pogrešnim, da su tokom devedesetih uspeli da ostanu nekakvi pseudobuntovnici na državnim jaslama.

Link to comment

a daaa sad nasvhille pussy. otkud to da im nismo presiromašno tržište?

 

svaka čast bogte. ovo ti polako postaje najjača godina.

To je samo najava, ali pitaju za maj kad već treba da budu Rev Peyton, The Gories + Amy LaVere & Will Sexton, onda Mudhoney 4. juna. E, da - najverovatnije pre Mudhoney The Coathangers!!

http://sqe.virb.com/the-coathangers-one-sheet

Link to comment

zar nas ima puno ovde?

daj neki link za skidanje na pm, nadjoh jedva jedan album, mada mi je antipreporuka da ih je producirao Black Keys lik... ali vidim da su bili na Sublime Frequencies nekad, sto je lepo... ovde su sledece nedelje

Link to comment

Dr. John je mnogo vaznija pojava od Black Keysa. Ne moze njegovu karijeru da oskrnavi jedna ploca koju je neko producirao.

Daleko od toga da zastupam Kiricev stav, tu plocu sam pazario izmedju ostalog iz zbog producenta. Nego, kad je Nisvil?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...