Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

odlican je bio fink!

publika u beogradu je verovatno najpricljivija u univerzumu. 

otkud se u domu omladine po celoj sali osecaju nekakvi egzoticni mirisljavi stapici?!  ^_^

 

Link to comment

king khan bi bio ludilo

Ha, javila se pomenuta razbijačica jaja i rekla da ima šanse za 3. avgust ako ponudim dobru cifru. Ponudih istovetni honorar koliki dobijaju u Šibeniku, pa ako joj je to malo (a na festivalima se uvek dobija bar 100% više od honorara za klupske svirke) onda ću da je namestim Haralampiju da je ziguje do smrti [emoji83]
Link to comment

Sliku molim lepo  ^_^ inace nista od zrtvovanja za rnr

Haralampije, stvarno ti ne želim ništa loše, ono gore je bila šala.

 

Inače, javila se. Kao ponuda joj je ok (mislim se tako se na engleskom piše vrhunska  <_< ), ali sumnja jer je duga vožnja odavde do šibenika, bla-truć. Popizdim i reknem joj da sam ih gledao prošlog aprila u Pešti i potom razgovarao sa većinom (ima ih k'o kusih pasa, devetorica) uključujući i Ariša i da su se svi čudili kako nikada nisu svirali u Beogradu. Pride je basista bio ovde sa nekim mjetal bendom kao vozač nightlinera koju godinu ranije, svideo mu se grad, neko mu dao rakiju... Ostade na tome da ih obavesti, pa kako odluče. Sranje što je 3. avgust, što je bulja momenat (odmori, nema nikog u gradu), ali koga briga - jedan je kkhan!

 

Link to comment

Deluje da ce ta jajorazbijačica da te ispali... :cry:

Možda je ipak bolje da je Haralampije preventivno  :naughty: . ..ubedi...

 

Bade, live action .... izvrsiti pritisak na sve strane (i na Hare,hare, lampiona i na bm4bp breakersicu)  :thumbup:

 

A to sto je 3. avgust, osim vrucine, ne bi trebalo da bude veci problem. Jedino ako ne mislis da je Zajecarska gitarijada prevelika konkurencija. Gucha je skoro dve nedelje kasnije ...

Link to comment

Deluje da ce ta jajorazbijačica da te ispali... :cry:

Možda je ipak bolje da je Haralampije preventivno  :naughty: . ..ubedi...

 

pa neka ispali i popuši za svoj nemali %, a bend za kidanje na mrču. videćemo, ima vremena. 

Bade, live action .... izvrsiti pritisak na sve strane (i na Hare,hare, lampiona i na bm4bp breakersicu)  :thumbup:

 

A to sto je 3. avgust, osim vrucine, ne bi trebalo da bude veci problem. Jedino ako ne mislis da je Zajecarska gitarijada prevelika konkurencija. Gucha je skoro dve nedelje kasnije ...

boldovano: tako sam sada dobio the gories. kad otvorim temu (biće kad budem znao gde će da se desi koncert) više o tome.

 

samo se seti prošlog "leta", a ni ono prethodno nije baš bilo topljenje asfalta.

Link to comment

Deluje da ce ta jajorazbijačica da te ispali... :cry:

Možda je ipak bolje da je Haralampije preventivno  :naughty: . ..ubedi...

a el ova 'nicijativa za D. Braderse il za Khan-a?....spavo sam do zida.

Edited by Musky
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...