Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

U je, kakav spektakl :Hail: Gde ce biti, velika sala SKC?
oce, ako ti i ostala boranija kupite kartu 10-ak dana pre. kostace minimum 2000 din jer je ovaj paket bendova skup ko djavo. ako ne, mala sala. i nemo' se sekiras, nadji negde s-suckers show iz prosle godine (dvd, ako nemas - snimim), pa ima da vidis da je bilo dojajno. cak ce i tetreb da potvrdi. jel tako, tetrebe?
Link to comment

Ma ne sekiram se uopste, meni super i u KSTu da bude(dobro, ne bas), samo me zanima gde ce biti. Mali prostor za mene jos bolji. Prosli pt propustio Supersuckerse jer nisam imao sa kim da idem, u ovoj kombinaciji ne propustam ni za zivu glavu.Za taj dvd cu da te iscimam nekom prilikom.

Link to comment
dzizs krajst.16. silver mountain zion
da ga jebesh, ovo nisam ocekivao.cuh pre 15min i dodjoh ovde da proverim.sta reci, ovo mi je iznenadjenje decenije, nesto poput prvog silaska tuxedomoona. ...a mislio sam da su se rasturili.samo da se ne poklopi sa pan american.da ne zna neko kad su oni?
Link to comment

Zagrebačka atrakcija VIS Lollobrigida nastupiće 10. oktobra u beogradskom SKC-u.Grupa je do sada objavila dva albuma; pravac koji neguju opisuje se kao "electro bubblegum trash".U pesmama se bave seksom (žale se da im je dosadan), žurkama (dobrim i lošim), slatkišima i drogama.Grupu čine Ide (vokal, bas), Sanja (vokal), Zoran (gitara), Lora (sintisajzer), Ivana (bas), i ritam mašina po imenu Nataša.VIS Lollobrigida nastupio je na ovogodišnjem Exitu.

Link to comment

Brigada Ravnicarskih Mucenika vas poziva na vece laznog, melodicnog panka i bukake...4kfazn.gifevo lepog provoda u petak (i subotu) ali lepse je u petak. Dodjite da se druzimo i sve to tako...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...