Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

ovi sviraju večeras u Drugarskoj radnji, el ide neko?http://www.youtube.com/watch?v=y_V0pWqV1_M
bio ja. jebemliga, možda je do prostora koji sve može da bude, ali klub za živu svirku nikako - najneakustičnije mesto gde sam imao priliku da poslušam neki bend. uglavnom, pažljivo odslušao prve 3-4, video da the men i nisu čemu (stekao sam utisak da mnogo uverljivije hedbenguju i đipaju po bini nego što sviraju), onda se družio sa par drugara na šanku, vratio još jednom na 2-3 komada, varnuo džoint u zapalio kući. propustio sam vvile, neko mi reče da su odvalili, što me raduje.
Link to comment

Publilka je bila odvratna. Ovi se nesto trudili i glumatali, skakali levo desno, svirali 2 brze, pa 2 spore pesme. Bedak je sto u publici niko nije znao ni rec bilo koje pesme. The Men furaju uzasne frizure, publika ruzne kosulje.

Link to comment
realno. otkud stonsi na glastonberiju, to je baš čudno, da budu na bilo kom festivalu.iza arctic monkeys :aubre:
sviraju definitivno, a imaju i sansu da im dodje i mik posto vidim da svira na nekoj bini
Link to comment

ok, pre nekih ozbiljnijih najava samo ovo:the intelligence - ne dolaze :(wildmen + bag of dicks (možda još jedan bend, javim kad znam) - 24. maj @ gun clubbarb wire dolls - 2. jun @ gun club (još nije potvrđeno)guitar wolf - 30. jun @ gun clubthee oh sees - 28. jul @ gun club (možda bude neki splav kao zamena za prostor premda u ganu imaju klime i mislim da će na očekivanih +40 biti prijatnije tamo nego bilo gde na otvorenom)početak septembra šansa za bloody hollies27-29 septembar - two cow garage (vrlo izvesno + izlazi im novi album)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...