Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

mi veri hepi. ako je glasrazuman voljan da finansira i ovo, slobodno nek se javi.punk rock holiday67433-3182013111050pm.jpg: onaj smajli što đuska :
ja bi finansirao samo snuff, ako i to mogu. imaš neki kontakt?
Link to comment
ti si uzas osoba
:(
ja bi finansirao samo snuff, ako i to mogu. imaš neki kontakt?
nemam, samo ono što sam našla na fejsbuku, al ko zna dal je to tačnoaj dovedi njih i još propagande pa da ne moram ni da se cimam do slovenije Edited by funk soul sister
Link to comment
:(nemam, samo ono što sam našla na fejsbuku, al ko zna dal je to tačnoaj dovedi njih i još propagande pa da ne moram ni da se cimam do slovenije
našao sam snuff fb kontakt i napisao im pisamce. blage veze nemam koliko to danas može da košta, valjda dovoljno da se ispalti od karata. jeba je što je usred jula, no videćemo šta odgovore ako uopšte.
Link to comment

evo i ovde da okacim:Koga zanima, "Point Blank" danas i sutra imaju dva oprostajna koncerta u klubu "Atom" , Cara Dusana 13. Upad 400 kinte.Yours truly ide veceras, aj ko dodje da popijemo neko pivce.

Link to comment

imam ja direkt kontakt sa Duncanom, ako treba. htedoh da mu radim solo svirku pre neki mesec, ali nije uspelo. zvuci kao skroz OK lik.

Link to comment

A sta ako vam se ti poznanici preklapaju? To vam nije palo na pamet? Jeste ucili vi skupove u skoli?

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

tebra ganci, prelazim u repere! GYPSY MAFIA sinoc u dc-u i svi u glas fuck da police. sad preslisavam ciganska posla album. super su momcad!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...