Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

ozbiljno sam razmišljala da dođem, al kad sam ukapirala da je mesto zbivanja munze™, odustala. daleko je, dalekooo...
tebi iz nsa blizi munze nego meni iz osmanlijskog carstva :Da sta kaze ppp sud o ovim mladuncima? ja sam, priznajem, uvek slaba na mlade, jos kad ima devojka u bendu, ojha.
Link to comment
ih pa kačio ja to!kažemo sve najbolje i dodajemo da je pola vvhilea unutra. i trećina threesoma!
a jes, sad sam se setila, izvini :(ja jos ne smem ovde da otkrijem moju novu i najvecu muzicku ljubav da me ne bi razneli da sam slina, ko sto jesam.
Link to comment

laze te larson, zar ga vec nisi provalio? ima na sajtu.a tema vecerasnje emisije je u skladu sa tvojim feministickim stavovima:

Kako je to kod nas biti žena muzičar, odnosno frontmenka benda, i da li gitara pristaje nežnim ženskim rukama, su samo neke od tema najnovijeg izdanja emisije Jelen Top 10!Koje poteškoće, a koja zadovoljstva donosi bavljenje R’n’R-om muzičarkama sa ovih prostora, i o tome da li nežniji pol ipak bira nežniju muziku, ili je pravim ženama mesto u pravoj muzici, saznajte od Ane, Lazara i njihovih specijalnih gošći!Sve to u duhu Dana Žena, a za veći broj žena u domaćem rokenrolu!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...