Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Je l bilo mrcha u NSu?
Bilo je, al sramim se priznati, nisam pogledala. Bolesna sam otisla na svirku, pa nisam imala volje ni snage dugo da se zadrzavam posle...znam samo da je bio na vinilu As the dark wave swells.Veliki pozdrav drugaru Toniju, moracu uskoro da se slaninarski dogegam do Kenjigrada, pa da idemo zajedno na neki lazni pank tamo. :P :*
Link to comment
Bilo je, al sramim se priznati, nisam pogledala. Bolesna sam otisla na svirku, pa nisam imala volje ni snage dugo da se zadrzavam posle...znam samo da je bio na vinilu As the dark wave swells.Veliki pozdrav drugaru Toniju, moracu uskoro da se slaninarski dogegam do Kenjigrada, pa da idemo zajedno na neki lazni pank tamo. :P :*
uuuuuuuuuu šta nam je reklaaaaaaaaaaaaaaa
Link to comment

ma sali se onakoncert bio vrlo lep. prostor prilicno skrnav, vec mi opasno ide na ganglije. zvuk dosta slab, mada ras kaze da je skroz napred bilo mnogo bolje. on je mrsav a ja debo, pa nisam mogao da se probijam. repertoar mozda mogao biti vise po mom ukusu, meni poslednji album maaalo slabiji. za bis dobili par kavera, izmedju ostalog i one juzne srbe sto su obradili dik dejla.ovom prilikom bih od sveg srca cestitao odlicnim hrckima na odlicnoj ideji da ustedi par stotina dinara tako sto nece stampati karte, kontam da ce za te novce kupiti hrpu odlicne piljevine.naravno, izgubili su deo spiska, sto je stvorilo i konfuziju guzvu na ulazu.mislim povesti akciju da se utalimo pa da pazarimo blokce i pecatic, da nam barem papirce da u zamenu za iljadudvesta dingera sledeceg puta.video i beda - nikad deblji, u hevimetalskoj majici. lusi van pelt sarmantna kao i obicno. holden isto vrlo zgodan, hvala mu na pljugama. lada izgleda zmajski.

Edited by ToniAdams
Link to comment
ovom prilikom bih od sveg srca cestitao odlicnim hrckima na odlicnoj ideji da ustedi par stotina dinara tako sto nece stampati karte, kontam da ce za te novce kupiti hrpu odlicne piljevine.
;) nijansirano.md, bejah i ja te bjedni stek spram papirica, ie karata, bejase ponajmanji problem.. ostatak, pa i medj' redovima, s'fino opisao' tak da ne duzim.
Link to comment
zvuk dosta slab, mada ras kaze da je skroz napred bilo mnogo bolje.
jesam li rekao da je zbog zvuka? mislio sam na to da se lada vidi mnogo boljeinače, hvala što brineš, probao majicu - otkriva mi pupak i odlično stoji, biće kul kad jednom dođe leto, mada jutros, dok sam cepao drva za potpalu nije bilo baš prijatno
Link to comment

Juce popodne dok sam slusao Bambijeve albume, pomislih da od koncerta jedne surf grupe ne treba bas ocekivati neki veci pomak u smislu feelinga. Tek toliko koliko moze ziva svirka da doprinese dinmike svakom od bendova. Medjutim, ispostavilo se sasvim suprotno. Bilo je veoma dobro sa puno energije, stvari su im odlicno i pazljivo izaranzirane i majstorski odsvirane, Lada je izgledala lepo kao i uvek, publika se fino zabavljala i bilo je dosta mladog sveta.Moram da priznam da mi je njihov "acid surf"juce fino legao i da sam zadovoljan otisao kuci. Jedino mi jos uvek zuji u uhu, ali to je isto surf.... cool.gif

Edited by RADIJATOR
Link to comment
jesam li rekao da je zbog zvuka? mislio sam na to da se lada vidi mnogo bolje
jebiga onda sam ispo glup sto se nisam laktao
inače, hvala što brineš, probao majicu - otkriva mi pupak i odlično stoji, biće kul kad jednom dođe leto, mada jutros, dok sam cepao drva za potpalu nije bilo baš prijatno
:heart: jedva cekam leto pa da te izvedem!
Link to comment

necu, ocu da cekas :)odlicne su, ja inace ne pazarim mrc, al ove su tolko dobro dizajnirane da sam moro uzet za moje tijelo, iako je malo mozda malena, al stesacu se vec...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...