Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

ahahaha tej ceo serijal bossa'n'nesto je golo govno al to brate po samom nazivu kompilacije mozes da skontas
da ne moram da ga slušam na poslu, briga bi me bilo. ovako :fur:
Link to comment

ahahaha ovo zasluzuje novu temu: sta vase kolege slusaju na poslu? tj sta se slusa kod vas na poslu?i da se ta tema splituje na top 100 najiritantnijih numera!jutros je jedan od kolega bacio komentar na Briana Augera: kakva ti je ovo decja muzika?

Link to comment
Surova prelada me je sprečila da prisustvujem ritualu. Očekujem detaljan izveštaj!
Ocekivao sam da ce Dzoni da odgovori obzirom da je bio prozvan, no ....U slucaju B.K. ne mogu da budem objektivan, meni bilo fenomenalno. Gledao sam ga nekoliko puta u tango izdanju, a sada prvi put u kompletno kamernom izdanju. Odlicna ekipa muzicara, sjajno usvirani, kao sto Boris rece, nisu to obicni citaci nota i dobar repertoar. Cini se da je na polovini koncerta atmosfera za nijansu pala, ali usledila je pauza i vracanje na pocetne pozicije. Prvi put sam video Svetlanu Spajic uzivo i tesko da bih mogao da opisem fascinaciju njenim glasom i izvodjenjem. Sa druge strane, da li je neko prisustvovao losem koncertu B.K.?EDIT: Uros je napisao recenziju ovde, a Sloba Vlaketic ovde Edited by wayfaring stranger
Link to comment
Ocekivao sam da ce Dzoni da odgovori obzirom da je bio prozvan, no ....U slucaju B.K. ne mogu da budem objektivan, meni bilo fenomenalno. Gledao sam ga nekoliko puta u tango izdanju, a sada prvi put u kompletno kamernom izdanju. Odlicna ekipa muzicara, sjajno usvirani, kao sto Boris rece, nisu to obicni citaci nota i dobar repertoar. Cini se da je na polovini koncerta atmosfera za nijansu pala, ali usledila je pauza i vracanje na pocetne pozicije. Prvi put sam video Svetlanu Spajic uzivo i tesko da bih mogao da opisem fascinaciju njenim glasom i izvodjenjem. Sa druge strane, da li je neko prisustvovao losem koncertu B.K.?EDIT: Uros je napisao recenziju ovde, a Sloba Vlaketic ovde
Uroševa je recenzija odlična!Koncert koji je imao svojih uspona i padova, ali je bilo dovoljno dobar da me i dalje drži raspoloženje. Ako bih izdvajao favorite, a da se ne ogrešim ni o koga iz ekipe zaista sjajnih izvođača, onda neka to budu:-dama koja je svirala prvu violinu;-Svetlana Spajić, koju nisam ranije gledao uživo, a možda sam neki snimak negde i zakačio, al' ne pamtim, no žena je na najbolji način demonstrirala kakvu nestvarnu moć poseduje taj (definitivno) najsnažniji instrument - glas. Suze su mi povremeno kretale (a svetlo u sali nije baš pomagalo) samo od lepote, tako, izdvojeno posmatrane, njenog vokala.Usput, molba, ako neko zna šta ova žena ima objavljeno na nosačima zvuka i gde to može da se kupi, neka javi (guglao još nisam).Borisu Kovaču i ekipi sjajnih muzičara samo rispekt za ono što rade i ostaje nam samo da se prezrivo nasmejemo efemernosti života, u zanosu im se pridružimo i zaigramo postapokaliptični tango.nekst stejšn: jbni bambi molesters!!!!!!!i odo' da zavrtim ploču
Link to comment

Bambi Molesters pocepali. Prvi put sam ih slusala, nisam se nadala ovako dobroj svirci. Zvuce mi mnogo bolje i opasnije nego kad ih slusam sa kompa, vinila.

Edited by batticuore
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...