Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Rockabilly/Garage/Horror svirka4.02.2011.Studio 21PancevoPrva stanica novosadskog garage rockabilly karavana.Nastupaju:Brickheadshttp://www.myspace.com/brickheadsThe Detonatorshttp://listn.to/TheDetonatorsLocal support:Goatmare & The Hellspadeshttp://www.myspace.com/goatmarethehellspadesulet:150 dinqqbuht.jpg

Link to comment

„Čudovišta izlaze noću“ je festival kućne muzike koncipiran sa nemarom da predstavi lo-fi bendove i singer-songwritere različitih senzibiliteta i neobičnih pristupa. Do sada skriveni u svojim sobama, ove autorske kreature će se pokazati u punom sjaju i bez previše decibela, u slavu skromnije produkcije, jer je suština u muzici jedna te ista bez obzira na čemu i kako se izvodi. Od space folka, preko hardcore gangsta rap-a, do electroclash egzibicija, lo-fi scena je raznovrsna i zanimljiva, i kao stvorena za život u doba recesije. Pored muzičkog programa, manifestaciju će pratiti i lutkarski performans.Nastupaju: Ex>Misha, Kopy Kat Killah, Halbstar i Umbra, Katie, Midica, Sakurambo Nož i Xhape.ulaz: 200 dinara

post-2102-12959017708136.jpg

Link to comment
„Čudovišta izlaze noću“ je festival kućne muzike koncipiran sa nemarom da predstavi lo-fi bendove i singer-songwritere različitih senzibiliteta i neobičnih pristupa. Do sada skriveni u svojim sobama, ove autorske kreature će se pokazati u punom sjaju i bez previše decibela, u slavu skromnije produkcije, jer je suština u muzici jedna te ista bez obzira na čemu i kako se izvodi. Od space folka, preko hardcore gangsta rap-a, do electroclash egzibicija, lo-fi scena je raznovrsna i zanimljiva, i kao stvorena za život u doba recesije. Pored muzičkog programa, manifestaciju će pratiti i lutkarski performans.Nastupaju: Ex>Misha, Kopy Kat Killah, Halbstar i Umbra, Katie, Midica, Sakurambo Nož i Xhape.ulaz: 200 dinara
Ja bi ovo tako oporezovo da nikom vise ne bi palo na pamet da to radi. + kazna zatvora.
Link to comment
Nouvelle Fague, neverovatno talentovana ekipa da upropasti svaku dojajnu stvar koje se dohvati.@Bad music: sisaj ga, matori, dovodis Bambije jedini vikend kad nema sanse da dodjem.
slažem se za ovaj francuski tezga jad popularan samo u beogradu, ali nisi u pravu za bambije - ne dovodim ih ja.
Link to comment

vise ti se svidja od originala? meni svaka njihova obrada zvuci neuporedivo gore od originala - cak i od stvari koje ne volim previse - kao da su iscedili dusu iz pesme, bacili dusu, a otpevali sve ostalo.nije smelo da ode dalje od devojacke sobe i youtuba.

Edited by najgori
Link to comment

da, vise mi se svidja od originala, kao sto i tap nula 11 bolje zvuce u obradi nego divizni.jedino dzoni kes zvuci bolje od originala, skoro u svakoj obradi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...