Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Falio je tu Didjej i neka zena sa prelepim djez glasom. Mogla je i Bilja Krstic da vice neke reci sto ne postoje (Munki! Piftik! Lupalikalaaalalala! Gudj, mudj ikile pikile!).Ne znam... ja sam Stefana najvise voleo dok je bio cudo od deteta i vozio skejt marke Kombinat Sport, u trenerci iste marke. Imo je i brata, nesto mladjeg. Lepa i lepo vaspitana deca. Mira Adanja Polak moze da potvrdi.Vlatka sam voleo kad je sa onom jos ruznijom i celavijom verzijom sebe svirao kurcu satima jednu solazu. Posle ga je taj ostavio i pobego sa Radetom Serbedzijom da ga prati na gitari sa 74 zice dok Rade prica na cudnim dijalektima i pije vino, vino nek se toci...
:lol: ali, pazi kad sam samo cheko
Link to comment
  • 2 weeks later...

Bambi Molesters 28. u Novom Sadu. Najzad!29. i 30. su u BG-u.

Edited by notenoughreasonsforclaire
Link to comment
Vece mladoliderskog zvuka: Vlatko i Stefan. Izdrkavanje na ganc novim instrumentima, Djilas in attendance, pretenciozne Vlatkove solaze koje guse pokusaje Stefana da zvuci kao klifoticna verzija Lajka Feliksa bez nadahnuca ali sa puno poleta nekoga ko je odlucio da vise ne bude dosadan a ne ume da to prevazidje ma koliko dizao gudalo i bacao glavu tamo amo. Zvuk toliko prejak na visokim tonovima da se covek oseca kao da mu se gudalo zabija u dijafragmu. Verzija "Makedonskog devojceta" koja vise zvuci kao "Podivljali makedonski banshee u brisucem letu nad lesevima publike". Tja, mozda mi jednostavno nije legla kombinacija. Imam averziju prema solo gitarisanju, mislio sam da ce nekako ova dvojica vise raditi zajedno.
sa veeeelikim zakašnjenjem moram da se složim sa ovim opisom.Vlatko je udavio. Valjda mu proradila malko sujeta* pored Stefana i Hadžimanova. Meni se činilo da dvojac nema kormilara u ovim izvedbama. Prosto Stefan se nije snašao, a Vlatko je /uz svo poštovanje prema talentu i znanju/ ipak ograničen.Hajlajt jeste bio Debisi, ne zato što je dobro odradjen nego zato što je bio najbolje izbalansiran. U ostatku večeri se samo moglo čuti Vlatkovo dupetanje pored pogubljenog Stefana i nezainteresovanog Vasila, kome je ovo bio fini izlet u main-stream. Nešto mi se po glavi za vreme ove svirke vrzmala paralela sa "novim" Leb i Sol-om, čiji se koncerti takodje svode na dva sata teškog davljenja i matorih hitova u relativno problematičnoj izvedbi. Bend jednostavno ne fercera bez Vlatka jer Božikov ne može da ga odmeni. Ipak Vlatko najbolje funkcioniše sa Jeremijom. Prvo zato što se odlično razumeju /imaju dobru hemiju/ a drugo zato što preko njega ne sme mnogo da se kurči na bini pa sve zvuči preterano dobro. Anyway, hvala na prilici da upišem impresije, mislio sam ovih dana puno o tom koncertu al mi se nije dalo da otvaram ceo topic, isto kao što mi se nije dalo da preterano tražim mesto gde bih upisao svoja dva centa....*a znam da je prilično sujetan čovek. Po Skoplju je kružio aber da je u Američkoj fazi insistirao da se u kući komunicira na engleskom. :lol:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...