Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

trebaju mi 4 kove za rundeka kargo sutra vece (cetvrtak). placam.
Jel su to rasprodate karte za sve koncerte, ili samo za ovih prvih par?Ako ti nije teško, baci ovde set listu, ili bar javi da li se sviraju samo nove stvari ili i stari Rundek (Apokalipso album) i Haustor. Hvala!
Link to comment
Vece mladoliderskog zvuka: Vlatko i Stefan. Izdrkavanje na ganc novim instrumentima, Djilas in attendance, pretenciozne Vlatkove solaze koje guse pokusaje Stefana da zvuci kao klifoticna verzija Lajka Feliksa bez nadahnuca ali sa puno poleta nekoga ko je odlucio da vise ne bude dosadan a ne ume da to prevazidje ma koliko dizao gudalo i bacao glavu tamo amo. Zvuk toliko prejak na visokim tonovima da se covek oseca kao da mu se gudalo zabija u dijafragmu. Verzija "Makedonskog devojceta" koja vise zvuci kao "Podivljali makedonski banshee u brisucem letu nad lesevima publike". Tja, mozda mi jednostavno nije legla kombinacija. Imam averziju prema solo gitarisanju, mislio sam da ce nekako ova dvojica vise raditi zajedno.
jebiga, jel smemo da se ne složimo? (ne bi da nagazim, jer ti je tip za slovačku mesaru bio vrhunski :) )megjutoa...jeste vrištala violina malo više, i jeste Vlatko dominirao i jesu na početku izgledali kao dve individue koje se ne razumeju međusobno previše...ali tamo negde od onog Debisija kojeg su odsviralli, počelu su sve više da ležu na zvuk i uspeli su dobro da me provozaju do krajapao i meni Lajko na pamet na početku, ali samo na početku, gde to pripisujem Stefanovom nesnalaženju na ovakvoj vrsti koncerata, dok ono što ti zoveš pretencioznim Vlatkovim solažama ja imenujem kao virtuoznost. kako god, na koncertu dvojice solista i očekujem solažekoncert sam završio pod utiskom koji sam pretočio u sms prijatelju:"stefan i vlatko, i sa njima vasil na bini... ovo je virtuozni balkanski džez, nimalo profan. Kao Drugi rod Bordoa - znaš da nije 1er grand cru, ali je perfektan, moćan, snažan, širok i treba ti iskustvo da ga razumeš, a opet dovoljno dopadljiv. od četvrtine koncerta - perfektno!"
Link to comment

tako kazes? tja, zaista je moguce da mi je nekoliko odabranih sitnica pokvarilo pocetni utisak, a posle nisam ulozio dovoljan napor da se vratim u podatno alfa stanje*.* el zvucim bar malo kao Zorica Kojic?

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

za zoricu, pa malo ti u tom gustom tekstualnom tkanju nedostaje po neka vertikalna digresija, da je neki ton G zice odjednom sjedinio sa protozoama u naporu da se spoje forma i funkcija gitarske solaze.... i mislim da ti je generalno slab ratio latinskih vs srpskih reci u tekstu. ali dobar si, pisi, bices zorica kad porastes.

Link to comment
* el zvucim bar malo kao Zorica Kojic?
:lolol: kao njen zli brat blizanac... htedoh sinoć da primetim, ali kad si editovao, ublažio si efekat :Dpapapavle- sad sam čula na radiju da ima još karata u prodaji za rundeka. i da su pesmu 'drina' svirali 18 minuta :) Edited by slepa živana
Link to comment
ja se ponadao da si bio i ti u SC-u pa da podrzis moj blagi hejt razocaranje nesto.
e nije los koncert uopce, 2 dela, u prvom svira samo plavi avion (75 min) onda cigar pauza 20 min pa jos toliko hitovi ovi narodnjacki haustor, apokalipso etc.misim, ovaj drugi deo mi je malo no comment ali prvi je bas super, narocito onaj cross-dresser sto mu svira vajolinu, i generalno taj ruski egzil vajb, negde ima taj stimung kao da su dvadesete i on je izbego iz domovine u zagusljivi bordelo u nekom cirihu gde peva i prica....inace se ne bih javio da mi nije gust da ti napisem da moz da pofastas kobas, nemam neki poseban razlog ali ti je dojojna ta konstrukcija pa ti je evo poklanjam.da rasprodato je nedeljama unapred no gazzmend 3 nije bio lenj da proseta svoje elegantno dupe do DK vuka i pita na blagajni da neko nije vratio karte za veceras, uz blazeni osmeh prodavca i jos blazenije - da!
Link to comment

Falio je tu Didjej i neka zena sa prelepim djez glasom. Mogla je i Bilja Krstic da vice neke reci sto ne postoje (Munki! Piftik! Lupalikalaaalalala! Gudj, mudj ikile pikile!).Ne znam... ja sam Stefana najvise voleo dok je bio cudo od deteta i vozio skejt marke Kombinat Sport, u trenerci iste marke. Imo je i brata, nesto mladjeg. Lepa i lepo vaspitana deca. Mira Adanja Polak moze da potvrdi.Vlatka sam voleo kad je sa onom jos ruznijom i celavijom verzijom sebe svirao kurcu satima jednu solazu. Posle ga je taj ostavio i pobego sa Radetom Serbedzijom da ga prati na gitari sa 74 zice dok Rade prica na cudnim dijalektima i pije vino, vino nek se toci...

Link to comment
Imo je i brata, nesto mladjeg.
Ima ga i sada; i dalje je nešto mlađi.Gazo, hvala na rundavom izveštaju; valjda ću uspeti da upecam kartu viška za dvaesdeveti (ako ima neko, slobodno se javite). Edited by papapavle
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...