Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

pitaj redom, što sam izuzetak?
:lol: a to si mislio...jedino da postavim pool s kim biste radije išli u zezanje, sa rasom i primom ili sa f.s.sister i živanom :lol:
Link to comment
:lol: a to si mislio...jedino da postavim pool s kim biste radije išli u zezanje, sa rasom i primom ili sa f.s.sister i živanom :lol:
kako vam dragobtw vasilije mi nije omiljeni svetac, ja ću da slavim stevanausput možda i saranimo neki film - domaćinov
Link to comment
jedino da postavim pool s kim biste radije išli u zezanje, sa rasom i primom ili sa f.s.sister i živanom :lol:
jel to znači da hoćeš sa mnom na birtiju i pičke i deponiju?strava, neću ići sama s_w.gif
Link to comment

govorka se da ce uskoro napraviti jedan bend to rule them all:Prljava Srpska Usrana Pijana Marva Na Slavisvirace SkaOi!RACmetalcoreStritPank sa akustarom. Tekstovi saljivi i zezanje ali da Balije umru!

Link to comment

el ima neko preporuku za dobru kavanu sa zivom muzikom, nikakav preterani prostakluk, naglasak mora biti na rusko ciganskom repertoaru, i to kvalitetno izvedenom!ne pitajte me zasto.

Link to comment
govorka se da ce uskoro napraviti jedan bend to rule them all:Prljava Srpska Usrana Pijana Marva Na Slavisvirace SkaOi!RACmetalcoreStritPank sa akustarom. Tekstovi saljivi i zezanje ali da Balije umru!
jel ovo sad znači da ćeš sa nama 1. januara na kkn?:lolol:
Link to comment
preporučujem kkn. bolja je publika, bolja atmosfera a i ne moraš da misliš da li će deo prihoda od karata da ode za crkvu.
Ja bio na KKN prošle zime, isto u Akademiji, meni se jako dopalo (Oliver kao šaman u zadimljenoj pećini) - ovoga puta idem na Darkvude, njih odavno nisam gledao...
Link to comment

Šlic strip radionica i ove godine organizuje "Šlicov tradicionalni novogodišnji koncert" u klubu Akademija, 23. decembra u četvrtak od 21h• U velikom klubu sviraju:- Tetka Suzi (psycho-elektro-rock bend iz Starčeva)http://www.youtube.c...feature=related- Metak za zlikovca (indie-jazz-rock-noise-funk bend iz Beograda) koji će tog četvrtka dočarati atmosferu egzotičnih gradova kao što su Lagos, Beograd, Čikago... predlažući muzičku podlogu za čitanje stripova.http://www.facebook....ak-Za-Zlikovca/- Tiću ("samo vi tiću" bend iz Beograda)+ VJ podrška Andrej Filev (Beograd)+ DJs bek2bek "Zlo i Naopako". (post punk, punk-rock, new wave, electro, dark)• U Art kafeu "Fleka" izložba radova Šlic strip radionice nastalih na radionicama u Šumatovačkoj školi Dođite na superzagrejavanje za 2011.Karte se prodaju na dan koncerta po ceni od 250 dinara.Dobrodošli dragi gosti!50234_185713331442678_5193876_n.jpg

Link to comment

Vece mladoliderskog zvuka: Vlatko i Stefan. Izdrkavanje na ganc novim instrumentima, Djilas in attendance, pretenciozne Vlatkove solaze koje guse pokusaje Stefana da zvuci kao klifoticna verzija Lajka Feliksa bez nadahnuca ali sa puno poleta nekoga ko je odlucio da vise ne bude dosadan a ne ume da to prevazidje ma koliko dizao gudalo i bacao glavu tamo amo. Zvuk toliko prejak na visokim tonovima da se covek oseca kao da mu se gudalo zabija u dijafragmu. Verzija "Makedonskog devojceta" koja vise zvuci kao "Podivljali makedonski banshee u brisucem letu nad lesevima publike". Tja, mozda mi jednostavno nije legla kombinacija. Imam averziju prema solo gitarisanju, mislio sam da ce nekako ova dvojica vise raditi zajedno.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...