Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Što ne najavi, pobogu čoveče?
Otkud znam. Ja sam mislio da je to notorna stvar. Ono, kad sam uspeo da saznam ja, koji sam 10 godina van svih tokova...
Link to comment
fingersi svirali u zagrebu?! u jbtsve vreme citam fingers i nemam pojma o cemu pricate uh sto ih niko ne dovede ovde u picku materinu i promoteri i sve
beograd (ipak) nije svet :unsure:
Link to comment

e, reko meni moj super drugar Dzejk Brns da su dobili ozbiljne ponude iz BG za dan posle ZG ali prekasno, tj turneja bila isplanirana vec... BG umalo svet!

Link to comment

Massive sada i zvanicno, karte iznenadjujuce povoljnePoštovani, Neponovljivi britanski sastav Massive Attack dolazi na deveti po redu Becks’perience koji će se održati 25. juna u Beogradskoj areni. Jedinstveni kreatori muzike našeg vremena, na vrhuncu svog dvodecenijskog rada, kreću na veliku „Heligoland“ turneju na kojoj će po prvi put u istoriji nastupiti u Beogradu! Ograničen broj promotivnih ulaznica po ceni od 1690 dinara može da se kupi već od ponedeljka 19. aprila isključivo putem sajta www.Gigstix.com. Nakon isteka promotivne prodaje, ulaznice u pretprodaji biće dostupne na blagajni Beogradske arene i na prodajnim mestima Gigstiksa, Kard servisa i Bilet servisa. Cene ulaznica su 2190 za parter i 2690 dinara za donje tribine gde će najbolja mesta biti prva puštena u prodaju. Mesto u loži košta 5990 dinara, a ulaznice na dan koncerta biće skuplje.

Link to comment

i ja krenuo da postavim isto, i meni stiglo na mail1690 je vrlo ogranicen kontigent. mislim da ce se rasprodati u prvih sat vremena u ponedeljak kada krene prodaja (ponedeljak - jel se to u exitovoj terminologiji racuna kao nedelja 24.00?)

Link to comment

 pa ni 2.200 za parter je znatno ispod proseka jakih koncerata u Areni. bice fina svirka, sa ovakvim pocetkom kampanje. 

Edited by vasudeva418
Link to comment

OVi nikad nisu bili ovde pre?Ja te sve studente mesam... Ovi su kao super i bice svima drago ko za Dipes Mod? To je taj nivo bitnosti? A kako se zovu oni sto sviraju svaki dan ali im se uvek B92 obraduje?? Sviraju sve isto ko Mesiv Atek?Jel Fejtles??? Dugo sam ja to sve brko sa Stereo Emsiz ali sam ove poslednje ipak naucio jer oni valjda ni ne idu nikad kuci, zive tu negde u Bosni ili Zemunu? Drago mi je, bice klabinga.

Link to comment

'su karte za massive attack vec prodate ili nisu ni pocele da se prodaju?na gigstix nema ni pomena od koncertaedit: pocinje od 11h

Edited by najgori
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...