Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

fingersi svirali u zagrebu?! u jbtsve vreme citam fingers i nemam pojma o cemu pricate uh sto ih niko ne dovede ovde u picku materinu i promoteri i sve

Link to comment
To be punk u Novom Sadu, izasao line-up - Cockney Rejects, Debeli Precjednik, Gavrilo Princip, The Bayonets, The Works, Ringišpil, Vrisak Generacije i Cute Leppers
kada ovo?
Link to comment

kjut lepers ftwglede SLF: ja radio ceo vikend. pas. mater. i tako. to.vash truli,radnik, seljak, postena telegencija

Edited by MachineGunEtiquette
Link to comment
Stiff Little Fingers - skoro pa ostvarenje decackih snova. Da ne bude bas potpuno, pobrinula se objektivna zagrebacka publika, koja kao da je pohadjala kurs u Budimpesti iz ponasanja na pank spektaklima. Ipak, sve u svemu - 1 ogroman :Hail:.
No Clash reunion today.Ali su zato tu Fingersi. Domaći zadatak svim mladim bendovima. :Hail:
Link to comment

Kako ste uspeli da ne saznate za SLF u ZG? Pa, samo ja sam ovde navlacio kozicu mesec dana... A dje je Milogled, Mashingan...To be punk najbolji do sad. Cute Leppers obavezno overiti (ti novi, iznad, pogotovo! Powerpop77modrevivalpunk)...A tu su i Guitar Gangsters i Red Union (Krokus tribute band) kao warm-up u Fabrici, NS 31. Maua...

Link to comment

Ja čekam Jaya the cat sad u četvrtak (opet), posle eventualno La Plebe kad navrate i idem u penziju.S obzirom da 2 benda iz velike trojke nikad neću videti a treći sam odgledao u nedelju nema šta više da vidim.Možda Scrapy doduše... cool.gif

Link to comment
Attachment: Mp40-Damja-style.jpg (46kb)
samo 46kb? :cry:
eventualno La Plebe kad navrate i idem u penziju.
To su behu oni što kopiraju voodoo glow skulls? Zar oni već nisu bili ovde?I da, oćel' neki punkska promošns već jednom bukirati VGS, stvarno nema smisla. Edited by kovik
Link to comment

Mehikansko poreklo i to što sviraju sličnu muziku nikako ne znači da LP kopiraju VGS. Liče, slažem se, čak sam i prvi put kad sam čuo LP prokomentarisao nešto kao "ovako bi VGS zvučali da su sjajan bend".Je l' pominjao neko Skarface i Talco 9. maja u NS-u?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...