Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

hahaha, ovde je bio trezan.nisu mu dali da pije dok nije izasao na stejdz, ho ho ho.bilo je carobno cuti theremin. e sad sto se drug abuse tice... jbg... kanda je obvious kad mu pogledas u oke... [ni tamni cvikeri mu nisu pomogli]

Link to comment
I ljudi se u Zagrebu su zalili da su Eskil i ekipa bili raspad zivi, tj. da im je vreme da se upute u neki rehab centar.
Mda, kao da se na Ćovenant ide zbog neznamkako kvalitetnog nastupa. Dok god sam raspadnutiji od njih i idu hitovi iz mladosti, ne može da bude loše.Inače, Myer je jedini iole priseban tokom svirke, i prilično vadi stvar.
Link to comment

Ragman, Red Union i Shitman bejahu odlicni sinoc. Jedna od najboljih svirki tog tipa u poslednje vreme. Crna kuca bas pravo mesto za ovakve priredbe, nesto izmedju ex Bunkera i Trena. Sjetilo me na stara dobra vremena...:(

Link to comment
Mda, kao da se na Ćovenant ide zbog neznamkako kvalitetnog nastupa. Dok god sam raspadnutiji od njih i idu hitovi iz mladosti, ne može da bude loše.Inače, Myer je jedini iole priseban tokom svirke, i prilično vadi stvar.
Apropo toga, izgleda da je u ZG-u bilo nenadjebivo lose. Evo u spoileru jedna eskskluziva za PPPopulaciju sta kaze organizator svirke iz ZG-a:

Dobio sam nekoliko SMS-ova iz Beograda tijekom večeri i sad sam pao u još veći bed...Najbolje od svega, njihov tonac je pričao danas da su nama u Zagrebu nekakvi kanali pregorili... Huh?Toliko o fair play-u...Fakat su mi svi pali u očima... umjesto da se ispričaju i javno kažu "sorry, al zajebali smo", svaljuju krivnju na sto drugih stvari.Ovo me podsjeća na koncert Soulfly-a u Aquariusu prošle godine kada je dotični Cavalera ostao bez glasa, pa je pokušao isprovocirati sukob s redarima, koje je pri tome gađao gitarom u glavu.Kada čovjek dobi od agenta ovakav mail, stvarno nema puno prostora za manevriranje -"hello srecko,the whiskey must be at least 12 years old !so jacky and ballantines are NOT working.this is a really important matter for eskil.the johnnie walker must be BLACK label – not RED label."Zbrojte 2 i 2.Znam da neke detalje nije profesionalno iznositi u javnost, ali stvarno sam razočaran do krajnjih granica.Čovjek se trudi nekoliko mjeseci unaprijed osigurati da apsolutno sve bude na maksimalno najvišem nivou i onda dobi pljusku u lice. ShockedCombichrist, dečki koji su na glasu kao totalni divljaci i partijaneri nisu popili niti kap alkohola prije nastupa. Ovi jučer su bogami to nadoknadili."

Link to comment
Apropo toga, izgleda da je u ZG-u bilo nenadjebivo lose. Evo u spoileru jedna eskskluziva za PPPopulaciju sta kaze organizator svirke iz ZG-a:

"hello srecko,the whiskey must be at least 12 years old !so jacky and ballantines are NOT working.this is a really important matter for eskil.the johnnie walker must be BLACK label – not RED label."

Nažalost, ovo je potpuno standardna pojava za zvezde i 'zvezde', šta god da je Covenant od to dvoje. Treba da vidiš kakve uslove traži Pascal FEOS, o nekim većim imenima da ne pričamo (uostalom, ovde svraća najmanje 1 čovek koji to zna bolje od mene). Jbga, turneja equals cimanje, cimanje equals potreba za maksimalnim komforom. Njihovo je da traže, na organizaciji je da stvori - ako neće/ne može, neće se muzičari ljutiti, prosto neće doći :). Apropo toga + offtopic, uvek se setim primera Millsa ili nekog od tih Detroit čamuga iz prve generacije, koji u listi zahteva ima da auto koji ga kupi mora da bude BMW 7 ili A8 (reda vrednosti), sa obrazloženjem da toliko vremena provodi u prevoznim sredstvima da naprosto neće da se krivi u nekom socijalnom passatu i sl.Apropo toga + offtopic 2, ima i potpuno drugačijih primera - Gabriel Le Mar, koji itekako ima ime i tražnju (rezident Cocoona između ostalog) je pre mesec/dva bio u Beogradu, svirao 4h+ u nikad manjem klubu za nikad manje pare, i na pitanje da li ima posebnih uslova u vezi smeštaja odgovorio 'štedite pare, meni je ok i da spavam na nečijem kauču'. Suvi entuzijazam i ljubav prema onome što radi, što ja kod Covenanta (izuzev Myera) ne identifikujem, i što je ujedno i moja najveća zamerka i razlog što su mi se pomalo ogadili u poslednjih nekoliko godina, odnosno od kad je Eskil počeo da se feminizira od previše gudre i nosi bela odela.Apropo toga + ontopic, još jedan Grk koji je u sličnom fazonu gorepomenutom Gabu, i muzički (proggy/downtempo) i po pitanju (ne)zahtevnosti:JAIA LIVE @ KLUB XLAGOOMSubota, 24. Apr 2010, 23:00ufur 400 rsd.
Link to comment

Gasha LeMar je bio bas dobar, ali meni toliko nije bilo dobro i uzasno me cepala glavudza. sutra sam se razboleo :( zato sam dobio jedan od njegovih giveaway diskova cool.gif

Link to comment
Gasha LeMar je bio bas dobar, ali meni toliko nije bilo dobro i uzasno me cepala glavudza. sutra sam se razboleo :(
Da, odličan je bio, i šteta što nije bio u nekom normalnijem klubu, zbog 101 razloga. Biće bolje dogodine :)
Link to comment

prostorno, da, mali je Namaste i bilo je guzva i zadimljeno. ako mislis na probleme oko karata i sl. (posto mi se cini da si bio upleten u organizaciju), to je vise-manje svuda. ne mozes naci postenog gazdu kluba pa to ti je.

Link to comment
prostorno, da, mali je Namaste i bilo je guzva i zadimljeno. ako mislis na probleme oko karata i sl. (posto mi se cini da si bio upleten u organizaciju), to je vise-manje svuda. ne mozes naci postenog gazdu kluba pa to ti je.
Mislio sam na manjkavosti samog prostora, Namaste realno valja samo za neki chill. Ovo za karte, jbga, ispalo je loše, ali verujem da nije bilo zle namere. Edited by kovik
Link to comment
ma ok, ali onda ne stavljas na vrata nekog za koga sumnjas da ce da pusta za dz. i trpis konsekvence kao glavni i odgovorni :D
Ja se potpuno slažem sa tobom, ali nisam bio direktno upleten u organizaciju, pa ne osećam da imam osnova & prava da nekog osuđujem. Da sam kojim slučajem uložio svoje vreme i novac u žurku, pao bi 1 tehnovikinški beserk rage samo tako :DAl' dobro, kapiram da su momci izvukli neke pouke, videćemo već za 2 nedelje u lagoomu kako će izgledati.
Link to comment

Stiff Little Fingers - skoro pa ostvarenje decackih snova. Da ne bude bas potpuno, pobrinula se objektivna zagrebacka publika, koja kao da je pohadjala kurs u Budimpesti iz ponasanja na pank spektaklima. Ipak, sve u svemu - 1 ogroman :Hail:.

Link to comment
Stiff Little Fingers - skoro pa ostvarenje decackih snova. Da ne bude bas potpuno, pobrinula se objektivna zagrebacka publika, koja kao da je pohadjala kurs u Budimpesti iz ponasanja na pank spektaklima. Ipak, sve u svemu - 1 ogroman :Hail:.
:wub:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...