Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

oslushkuje se po modelu otkucash na esemes, a broj stanica da bude veci od broja autobusa: 17 - 24 stanice, 95 - 98 stanica, 704 - 800 stanica i tako... mozda je do brojeva, prvo da se preumerishe ^_^

Sa 704 ima da bude bas tako, od pocetne do poslednje ima da vozi dva sata. Majstor obrne turu i zavrsio smenu
Link to comment

Sa 704 ima da bude bas tako, od pocetne do poslednje ima da vozi dva sata. Majstor obrne turu i zavrsio smenu

Kad  život i plata i meni postanu kao u sns bajci tj kad se ne budem više švercovala ja ću imati značajno poboljšanje,  spavaću  od kuće do posla i natrag , 2 sata min dnevno bez presedanja , malo li je . Elem , naselje Višbanja je kažnjeno, očekujem revoluciju. 35 je nekako išao na 10 do 15 minuta radnim danom, sad će haos da bude. a djaka puk ceo ide u škole odavde

Link to comment

Sta bre? Ostaje samo 52 kroz Sarajevsku   :isuse:

 

 

Koliko kapiram na onoj mapi, to je plan, da.  :mellow:

Ali svejedno, nema šanse da to dočekamo.

Edited by Halvard
Link to comment

Ma nema sansi da veza sa Zelenim vencom bude samo 1 linija. A gde ima ta dugorocna mapa? Mada stvarno, debili mastaju i prave satro neke faze, a mi se primamo :isuse:

Pa to ti je isto kao i savski blokovi sa opstinom i zemunom...Presedanje je kljucna rec...za nekog maga koji je sve to smislio...

Link to comment

dakle vucic III pusta u rad tramvaj do zarkova

tramvajem u 22 vek

 

ali tramvaj od Zarkova do Mirijeva. ajde sto ce to da bude na svetog nikad, ali koliko je ideja linije megalomanska. bilo bi kao sa  sedmicom - sledeci tramvaj je na 18 stanica.

Link to comment

ali tramvaj od Zarkova do Mirijeva. ajde sto ce to da bude na svetog nikad, ali koliko je ideja linije megalomanska. bilo bi kao sa  sedmicom - sledeci tramvaj je na 18 stanica.

a pa to sam propustio :D

jbt, u 4 fazi imacemo samo 10ak linija, sever jug, zapad istok i varijacije. po uzem centru (ump) se moze i peske, zdravije je

Link to comment

Pa to ti je isto kao i savski blokovi sa opstinom i zemunom...Presedanje je kljucna rec...za nekog maga koji je sve to smislio...

 

Fenomenalno je što je 52 već preopterećena i ovakva kakva je, sad (tj. kad nastupi i famozna treća faza) treba da služi i za presedanje. 

Link to comment

Zaboravljate da je i BGH2O trebalo da bude završen 2019. godine.

 

Dok nam kancelar nije objasnio da je mislio na prvu fazu.

 

A onda objasnio da postoje i faze 1a, 1b...

 

TT

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...