Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Ovako povezane, trebalo bi da je potvrdan odgovor na oba pitanja, a i ima smisla. Sada se 58 i 88 preklapaju od Sajma, dok 55 ima cudnjikavu putanju, nije dobro iskoriscena i poluprazna je od mostaraka juznom delu grada, cak bih rekao da se sada uglavnom koristi kao prevoz od autokomande do mostara i obratno, pa odatle kud koji. Promenama su pomalo zakinuti zitelji Padine, jer gube 56L, koji im je bio maltene ekskluzivna linija, i 55, koji im je sluzio za odlazak do sajma, mostara i Zvezdare.

 

A 13 se valjda menja tek od trece, SF faze, koja ukljucuje i postavljanje tramvajskih sina kroz Trgovacku i jbm li ga dokle dalje?

Ako ce 58 da ide Padinom, onda su tamosnji stanovnici cak u prednosti jer 55 ide manje redovno. 

Link to comment

A propo vraćanja 11-ice na kolosek, što je ne produže do Omladinskog stadiona, taman kad se spusti kod Zoo vrta, skrene desno i kod Vuka ode do stadiona? Taman time pokrije vezu Dorćola i Palilule sa Nbgd-om

Link to comment

ja bih da pozdravim promene koje nosi faza 1. u moj zivot unosi najmanje dva poboljsanja, bicu brza i stizacu dalje. zivela gradska vlast. 

 

meni unosi jedno, ali vredno, direktnu liniju sa Zemunskim kejom i pijacom

Link to comment

nece ni ta prva faza u potpunosti da se realizuje. osluskuje se glas gradjanastva

oslushkuje se po modelu otkucash na esemes, a broj stanica da bude veci od broja autobusa: 17 - 24 stanice, 95 - 98 stanica, 704 - 800 stanica i tako... mozda je do brojeva, prvo da se preumerishe ^_^

Edited by gospa buba
Link to comment

Ko nije registrovao ovaj novitet sa plaćanjem karte mobilnim telefonom.
 

Usluga kupovine karte preko mobilnog telefona naplaćuje se 10 dinara.

 

 
Čudi me da se i sam "app" na "google play" ne plaća...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...