Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Meni najgore ovo sa 73-610-68 nisu normalni majke mi....

 

 

Poslato sa WC šolje by BVK

pa 68 je kompletno nenormalna liija, em ide na pola sata em je jedina za preko kroz neke delove grada. shta su rekli da ce sa njom da rade?

Link to comment

pa 68 je kompletno nenormalna liija, em ide na pola sata em je jedina za preko kroz neke delove grada. shta su rekli da ce sa njom da rade?

Ne boj se menjaju je u delu koji na tebe ne utiče, ne skreće u 70kblo nego nastavlja pravo do 72kblo. U stvari uticaće biće prepuna...
Link to comment

Ne boj se menjaju je u delu koji na tebe ne utiče, ne skreće u 70kblo nego nastavlja pravo do 72kblo. U stvari uticaće biće prepuna...

gde je 72?

 

nece mi uticati nikako, ne znam kad sam ushla. 73 ce da me ojadi grdje. npr da josh vishe prepolove autobus :lolol:

Edited by gospa buba
Link to comment

mogli bi malo da se skinu s novog beograda, onoliki bubaj potok <_<

 

drugo, obajatili smo, smara nas progres :D

 

 

 

dobro 73, ako bi bio dupli i ishao na 6 minuta :unsure:

Edited by gospa buba
Link to comment

Gledamo samo fazu 1, je li tako? To nas kratkoročno tangira, a ovo ostalo je sve šbbkbb?

 

#55 menja rutu. Zvezdara - Cerak. Da li to znači da više neće ići preko Čukpadine?

#58 menja rutu. Pančevači most - Stari Železnik. Da li to znači da ova linija počinje da prolazi kroz Čukpadinu?

 

 

Ne bih bio u koži ljudi koji moraju da se oslanjaju na #84 ili #35.

Link to comment

Pa da ali vidis da su ga skratili do 70-og i prakticno iz 45-og nemas za opstinu nbg i dalje zemun...

pa chekaj, jel su ga skratili ili produzili do mileve? :unsure:

 

glupost kako god. mislim, kome treba 73 u bloku 70, valjda je trebalo da ga puste makar do piramide?

 

 

 

edip@pacey. ma sve cemo mi da se navikemo, nije to problem. problem je njihova definicija centra i periferije, nije primenljiva na nbg, nbg nema jedan centar, a blok 70 sigurno nije vishe periferija na kojoj bi se neshto okretalo <_<

Edited by gospa buba
Link to comment

ima karta na sajtu...

BTW, bubo to jeste do piramide ali je bez veze....

68 je u MMA a 73 u Gandijevu

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

ima karta na sajtu...

BTW, bubo to jeste do piramide ali je bez veze....

68 je u MMA a 73 u Gandijevu

a ipak u gandijevu, ja sam mislila da produzava odmah pravo preko gagaria.

 

bezveze i ovo.

Link to comment

Gledamo samo fazu 1, je li tako? To nas kratkoročno tangira, a ovo ostalo je sve šbbkbb?

 

#55 menja rutu. Zvezdara - Cerak. Da li to znači da više neće ići preko Čukpadine?

#58 menja rutu. Pančevači most - Stari Železnik. Da li to znači da ova linija počinje da prolazi kroz Čukpadinu?

 

Ovako povezane, trebalo bi da je potvrdan odgovor na oba pitanja, a i ima smisla. Sada se 58 i 88 preklapaju od Sajma, dok 55 ima cudnjikavu putanju, nije dobro iskoriscena i poluprazna je od mostaraka juznom delu grada, cak bih rekao da se sada uglavnom koristi kao prevoz od autokomande do mostara i obratno, pa odatle kud koji. Promenama su pomalo zakinuti zitelji Padine, jer gube 56L, koji im je bio maltene ekskluzivna linija, i 55, koji im je sluzio za odlazak do sajma, mostara i Zvezdare.

 

A 13 se valjda menja tek od trece, SF faze, koja ukljucuje i postavljanje tramvajskih sina kroz Trgovacku i jbm li ga dokle dalje?

Edited by Malvo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...