Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

za NBG-ovce

 

Измењен саобраћај за трамваје у Карађорђевој

 

Возила са линија ЈГП-a саобраћаће у измењеном режиму током суботе и недеље, од 7 до 22 часа, због радова на поправци шина у зони БАС, непосредно испред раскрснице улица Земунски пут и Карађорђеве.

Током целог викенда трамваји са линије 7 саобраћаће на релацији Устаничка – Трг Славија – Пристаниште са ознаком 7Л, док ће трамваји са линије 9 саобраћати на релацији Бањица – Господарска механа са ознаком 9Л1.

У истом временском периоду трамваји са линије 13 саобраћаће на релацији Баново брдо – Ташмајдан са ознаком 13Л, а успоставиће се аутобуска линија 7А на релацији Блок 45 – Трг Славија.

Траса линије 7А биће: Блок 45 – Др Ивана Рибара – Јурија Гагарина – Антифашистичке борбе – Булевар Милутина Миланковића – Милентија Поповића – Булевар Михајла Пупина – Земунски пут (Старо сајмиште у смеру ка Блоку 45) – Стари савски мост – Карађорђева – Савски трг – Немањина и Трг Славија.

Привремено је измештено стајалиште „Економски факултет” у Улици земунски пут, у смеру ка Карађорђевој улици, за линије 7А, 78 и 83 из трамвајске баштице на коловоз, у висини постојећег стајалишта. На измењеном делу трасе возила ЈГП-а користиће постојећа стајалишта.

Link to comment

Ja ne znam na sta mislis :(

Nije bilo busa jedno pola sata, tek u poslednji sam mogao da uđem

 

misli da na potezu od 500 metara ima gomila autobusa istih linija.

dispecar failed.

Nema  više od 100m, jedan za drugim idu

 

El Guapo, koja ti je ovo aplikacija što ti pokazuje protok mobilnih podataka?

 

...poslato sa najbolje verzije tt....

NetStrenght za Xposed

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...