Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Prošao Prokop, još sporije nego inače. Voz trubi u svim tunelima i prolazima, to nisu radili do danas... Preko mosta redovno brzo.

izgleda da je neko je poginuo na pruzi danas, mozda ima veze :unsure:

Edited by gospa buba
Link to comment

izgleda da je neko je poginuo na pruzi danas, mozda ima veze :unsure:

Na to sam i mislio, samo sam preneo trenutno stanje... Dobro da do sad nije niko stradao, BG voz u oba smera na svakih 15 minuta plus Valjevo-Pančevački most dva puta dnevno plus teretni saobraćaj, a živo gradilište, radnici i mehanizacija na sve strane...

Link to comment

valjda ce se uzeti u pamet i uvesti kao praksu sirene voza na toj deonici, sto ti kazes, stalno su tamo radnici i velika je frekvencija saobracaja. mnogo ljudi nije svesno da se voz uopste ne cuje kada dolazi

Link to comment

Ovo je čist bezobrazluk, neće da daju da ih farbamo kako mi oćemo - nego mora kao neki standard i kvalitet da se drži, neke garancije idimidođimi... stoka ona poljska  :lolol:

(bila je već priča kako je 'poljsko farbanje' 5000€ ali kako to mogu naši za 2500€, tako nekako su se pohvalili domaćim spretnim rukama)

 

Možda najskuplje biće prefarbavanje “solarisa”, jer su oni pod garancijom koja za opatu važi 12 godina. O tome kada će oni menjati boju, GSP će tek odlučiti, jer im je fabrika za to propisala veoma stroge uslove. Farbanje bi se radilo u firmi koja doboje saglasnost fabrike i uz njihovu kontrolu.

 

 

Inače kako čitam ovim Vučićevim Mercedes-Ikarusima mnogo teško pada susret sa Beogradom, non-stop neki ispada iz saobraćaja i piči u garažu!

Zreo proizvod, dobro istestiran  :isuse:  :lolol:

Link to comment

ali to farbanje solarisa, koja je to boles mozga farbati gotovo nove autobuse i to samo zato da se zatre svaki trag secanja na zute i cinjenicu da je djilasova gradska vlada kupila 150 solarisa

Link to comment

ali to farbanje solarisa, koja je to boles mozga farbati gotovo nove autobuse i to samo zato da se zatre svaki trag secanja na zute i cinjenicu da je djilasova gradska vlada kupila 150 solarisa

 

ček još malo Pontijače pa će i most na Adi da prisvoje

Link to comment

ček još malo Pontijače pa će i most na Adi da prisvoje

 

stetocine™ ce pre da urade sve sto mogu da se most na adi spontano urusi, zato ga i ne odrzavaju uopste

Link to comment

Bravo Tale, baš sam hteo nešto slično da okačim i skrenem pažnju na posebnu umešnost 'dizajnera' ovih okačenih skraćenih varijanti koji je uspeo da informaciju koja je po usvojenom rešenju najveća (najvidljivija) napravi najmanjom i skoro nevidljivom - broj zone!

Mislim SVE je sitno, ali je broj zone od posebne izdvojene 'tablice' postao samo mrlja u desnom ćošku  :lolol:

 

A kad su prošle nedelje počeli da kače ovo, uzeli su i da prefarbavaju postojeće stare zelene stubove (jer naravno nema novih sa 'rendera') u tamno sivu boju, međutim i od toga su odustali  :0.6:

 

U drugim vestima - Vučićev autobus, zadnja vrata + kvalitet radova... posle par dana korišćenja  :fantom:

11acx04.jpg

Link to comment

Ovo "dizajnersko ludilo" vrlo lako može da bude da je plaćeno po ceni izrade novih rešenja.

 

A to boli.

 

Glede ovog Vučićevog Mercedesa: ta treća vrata, zajedno sa tim stepenicama, je teška budževina.

 

Specifičnost tih trećih vrata je da se kontra ostalim vratima - otvaraju na spolja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...